Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk: Czytam człowieku co Ty piszesz i mi się płakać chce hahaha. Zarabiasz pewnie najniższa krajową z tego musisz dać na paliwo i inne pierdoły aby można było wykonywać swoją pracę. Do tego jeszcze piszesz który po maturze bez studiowania zarabia masę 2-3k miesięcznie. Ja! Też wstaję o której chce, pracuje w garniturze i jeżdżę samochodem i co? Nie jestem jakimś teamleaderem itd a zarabiam średnią krajową. Moja firma zatrudnia prawie
@Zuchwaly_Pstronk: zapewne klientami są Twoje ciotki, wujowie no i jeszcze pewnie wciskasz szajs mamie? Czy na swoim telefonie nosisz dodatkowo zdjęcie zajebistego Mercedesa którym od niedawna jeździ Twój przyjaciel który wkroczył juz na poziom amarantowej cebuli? Byłem kiedyś na takim spotkaniu, żeby zobaczyć jak tacy idioci jak Ty się produkują. Piękny garnitur wyprasowany przez mamę, Samsung galaxy s4 i mega zajebiste próbki perfum. Jesteście śmieszni.
@Zuchwaly_Pstronk: sorry, nie chce się chwalić, ale ja zarabiam 4000 + to co dorobie jakoś do 6000 i nie uważam, że starcza na wszelkie luksusy, a pewnie jestem w Twoim wieku i też tylko po maturze. Przynajmniej wykonuje uczciwą prace, a nie taplam się w gównie i mówie o drogich kolacjach. Gdybyś naprawdę miał na wszystkie luksusy to nie uzyłbyś słowa DROGIE bo nie wiedział byś co znaczy. Ja idę na