Wpis z mikrobloga

Czołgiem.

W mojej miejscowości kładą światłowód. Właściwie to już położyli. Teraz będą podłączać poszczególnych użytkowników.
Dostaliśmy od instalatora ulotkę dotycząca opcji podłączenia i stawek abonamentu. Operatorem będzie firma Astanet.

I teraz tak. Mam internet domowy z Orange, modem LTE. Umowa zawarta chyba na czas nieokreślony.

Może wiecie czy jest możliwość np podpisania umowy z Orange czy jak to wygląda? Macie jakieś doświadczenia z Astanet?

#swiatlowod #orange #astanet
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wstalemwczesnierano: u mnie kładła firma zicom i mogłem mieć od nich albo orange, jako ze miałem Neostrade od orange i orange miał tańszy światłowód oraz brak opłat za podpięcie to wybrałem orange i dziala dobrze :) zapytaj czy orange u ciebie będzie mogło świadczyć usługę.
@k4rolex: akurat orange ma bardzo dobry serwis, od zgłoszenia byli nawet w ten sam dzień, w przypadku BSA/POPC obsługę sieci i konserwację świadczy firma która
@Arhoax: zachodniopomorskie.

Wykonawca prac ziemnych i jednym z operatorów jest astanet. Inni operatorzy to Orange i UPC.

U mnie wykonanie przyłącza od granicy działki do domu wykonał Orange. Tak więc wszystko poszło zgodnie z planem. Przyłącze do domu wykonuje ten z kim podpisuje się umowę jak ktoś tam wyżej napisał.
@wstalemwczesnierano
Przyłącze wykonuje dalej ASTA-NET na zlecenie Orange. Pracuję od początku projektu POPC3 więc wszelkie informacje znam włącznie z różnicami wśród operatorów jak i ukrytymi ofertami, które można dostać.