Wpis z mikrobloga

Witam, po wielu próbach z odchudzaniem i sportem wracam do świata żywych. 1.01.2022 roku postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i wziąć się za siebie na poważnie. Postanowiłem nie trzymać "diety" a zmienić styl życia. Przeszedłem na dietę keto, pierwszy tydzień był tragiczny ale zmusiłem się do tego ogromnego wysiłku i aktualnie mamy 21.02.2022 rok - CZUJE SIĘ ŚWIETNIE. Moją wagą startową było 155 kg, aktualnie waże 132 kg. Niczego mi nie brakuje, jem tłusto i białkowo licząc jedynie węglowodany by nie przekraczać 30g. Jeśli chodzi o słodkie to robię słodycze typowo ketogeniczne, które bardzo mi smakują z mąki migdałowej, kokosowej, erytrytolu i innych składników. Samopoczucie niesamowite, przestała mnie boleć wątroba oraz nerki. Codziennie robię marszobieg i pompki, czasami biegam krótkie dystanse po 5 km. Od marca planuje zacząć trening siłowy z hantlami. Jeżeli chodzi o napoje nie pije coli czy fanty zero unikam również energetyków. Do wody dodaje bolero proszek ze stevią w różnych smakach który bardzo mi pomaga w diecie i piciu kilku litrów wody dziennie.

Z chęcią odpowiem na wasze pytania, wiem że droga jeszcze daleka ale w końcu odnalazłem swój sposób na życie.
#keto #dieta #odchudzanie #redukcja
  • 12