Wpis z mikrobloga

  • 140
Nowe osiedle w centrum Krakowa. Sąsiadzi to lekarze, prawnicy, profesorowie sama śmietanka.
Ale są też hipsterzy, którzy z przyczyn ideowych zrezygnowali z posiadania samochodu na rzecz roweru, a przynajmniej to sobie tłumaczą.
Ostatnio sąsiad awansował na drabinie społecznej albo może wreszcie zmądrzał i kupił małe miejskie wozidełko.
Niestety nie zaadoptował się jeszcze do nowej rzeczywistość i dalej próbuje parkować swoją Toyotę gdzie poprzednio trzymał rower...
Wpycha ją do tej wnęki kiedy sąsiadka wyjedzie i wyciąga jak jej akurat nie ma.
Zaproponowałem mu ostatnio, że mogę mu wynająć miejsce na minus drugim poziomie parkingu bo parkowanie poza wyznaczonymi miejscami jest niezgodnie z regulaminem wspólnoty to roześmiał mi się w twarz:
"Dziękuję obejdzie się" powiedział i dodał "Ja to bym tu ciągnik z naczepą zawrócił"
#samochody #mieszkanie #krakow #bekazpodludzi #rower #samochodoza #pedalarze #sasiadpedal
BArtus - Nowe osiedle w centrum Krakowa. Sąsiadzi to lekarze, prawnicy, profesorowie ...

źródło: comment_16451944199fwtt3KwMP6fjQqfZ8FlPi.jpg

Pobierz
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BArtus: ja cię rozumiem i nie hejtuje.
Sąsiad jest #!$%@? cebularzem i cwaniakiem bo myśli, że może sobie parkować gdzie chce. Inni musieli kupić miejsce parkingowe a ten pewnie czuję się geniuszem bo rozwalił system.
@PanBulibu w Krakowie auto jest efektywne tylko trzeba znać topografię miasta by wiedzieć jak omijać korki. Osobówką naprawdę rzadko stoję w korkach jak są godziny szczytu
najmniej efektywnym


@PanBulibu: z tym się mogę zgodzić, ale w przypadku konkretnych miast, Kraków akurat należy do tych, w których samochód<<autobus, ale z innymi miastami już gorzej