Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ColdMary6100: moi rodzice ekstrawertycy. Za dzieciaka wieczne imprezki w domu i u znajomych. A ja wyjebka wolę coś obejrzeć albo przeczytać, koniami mnie trzeba ciągnąć na piwo xD Jeśli kumpela z pracy mówi Ci ze jak ominiesz następne piwo to masz w #!$%@? to znaczy że coś jest nie tak xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tyqp: tak na produkcji ale przy kontroli jakości więc już jest dobra obsada.
Jak pracowałem bezpośrednio na produkcji na maszynach a później przy przygotowywaniu produkcji to takie patusy przychodziły że szkoda gadać. Koleś wyglądający jak Jezus który chodził spizgany i obgryzał kości z tego co zostawili inni na tacach xD Raz przyszedł ziomek bez zębów. Innym razem laska gdzie po głowie chodziły jej wszy a raczej cała kolonia.
@ColdMary6100: Prawda jest taka, że osoby reprezentujące coś sobą, mające wartości, pasje i inteligencję mniej się sprawdzają towarzysko w porównaniu do tzw ludzi z produkcji., choć nie mówię, że się nie sprawdzają w ogóle. Ludzie z produkcjim mają z kolei bardziej wytrenowane umiejętności społeczne bo właściwie nic ich nie interesuje więcej niż się nachlać co weekend, albo najlepiej codziennie.

Ostatecznie wychodzi na to, że inteligencja ma hajs, pasje i zdrowie, a
@ColdMary6100: może być gorzej, u mnie było tak jak na obrazku i wyszedłem towarzyski i mądry, po czym trafiłem do patologicznego otoczenia, miałem wypadek, ptsd i fobię społ., miałem depresję, miałem przegryw (i mam w sumie nadal) i myśli samobójcze po czym mam pochorowany organizm i zniszczony wygląd przez stres i uzależnienie. I wychodzi na to że całe życie próbuję znowu być taki jak byłem. Wygryw to straszny narkotyk. Nic dziwnego
@ArniHell: dobra nie tłumacz się, gadasz jak typowy gość z produkcji i takich tez masz znajomych. Twoje historie nikogo normalnego nie bawią, uwierz. Jeżeli w dorosłym życiu bawi cie czyjś brak zebow lub wszy to ciężko się nawet jakoś sensownie odnieść. No typowa produkcja.

@interpenetrate i po napisaniu tego wszystkiego nadal uważasz się za mądrego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chehu: w sensie jak gadam? Pisze normalnie. Ludzie z produkcji nie mają innego dialektu xD

Ja się nie tłumaczę. Pracuje teraz z ludźmi który przychodzą do pracy pracować a nie robić sobie jaja. Dorośli ludzie z rodzinami którzy wiedzą po co tu są a nie gówniarze którzy nic nie robią a na argument że będzie trzeba ich zwolni mówią że mama i tak załatwi im gdzie indziej prace.

Koleś nie miał