Wpis z mikrobloga

Ja wiem że kanał OBS XVII to kanał pseudo naukowy i prowadzony dla beki. Ale zdanie "[j00r]...potrafi żyć sam i nie potrzebuje współlokatora czy innego ukochanego przyjaciela". Jest tak irracjonalne i odnoszę wrażenie że autor ma chyba zbyt wyidealizowany obraz majora. Jeżeli na prawdę chłop myśli że j00r potrafi być samodzielny i w dużym stopniu niezależnie kieruje tym co się wokół dzieje, to zapraszam do Choroszczy, łóżko obok się zwolniło, pokój 207. I nie chodzi o atak że znowu nic o sławku, tylko że w życiu majora jest masa przypadku i przypadkowych osób mających ogromny wpływ na jego decyzje. Jego wegetacja bardziej przypomina pantofelka unoszącego się w toni, niż samodzielną myślącą jednostkę. Już pomijam że major jest tak samodzielny że już nawet to kiedy się wypróżnia nie jest zależne od jego decyzji tylko, z powodu toluenu wali pod siebie, nie kontrolując nawet zwieracza.
#kononowicz
źródło: comment_1645037076Wh0qjyKsNBjo3ce7A94B0k.jpg
  • 24
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: Ten kanał to zdecydowanie jedna z najgorszych rzeczy orbitujących wokół Kononowicza. Przemielone, przetrawione i jeszcze raz zjedzone nieciekawe #!$%@? i co najgorsza nieironiczne używanie tych powiedzonek. Szkolna to jest rezerwat i tak się powinno go traktować, jeżdzenie jeepem po sawannie i patrzenie na żyrafy bez opuszczania samochodu - tak, wyłażenie z jeepa i badanie ekskrementów gazeli i dodawanie do tego pseudopoważnej otoczki - oj nie.
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: To prawda, autor kanału stoi bardzo po stronie majora, z niewiadomych mi przyczyn i cieszę się że nie tylko ja to zauważyłem. Zawsze stawia go w dobrym/lepszym świetle albo usprawiedliwia jego działania. Najbardziej mnie rozwaliło kiedy stwierdził że major jest świadomy tego jak nałóg wąchania nitro mu szkodzi XD

Radził sobie sam jako bezdomny w altankach to tak samo sobie poradzi po zmianie miejsca zamieszkania przez Kśka.


@PZt37: Rzeczywiście,
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: tak sobie radził, że pół życia spędził w więzieniu, a pół życia na ulicy, a rodzina się go wyrzekła. W tym samym czasie knur grzał dupę na piecu kaflowym, ale to on według obszaru jest tym mniej zaradnym xD. W sumie już od dawna szkoda tych głupot komentować, też rozumiem, że to niby beka, ale żeby być aż takim miłośnikiem ćpuna, by każdy fakt jego życia naginać pod własną fiksację
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: tę strusiofilię to powinni sklasyfikować w ICD-10. Gość ma galaretę zamiast mózgu, jest notorycznym kłamcą wypierającym swoje przewinienia, do tego bywa agresywny i roszczeniowy. Nie mówiąc już o tym, że ma dwie lewe ręce do wszystkiego i wybitnie napompowane ego. Nie wiem co tutaj jest do podziwiania. Na tle knura to może i wygląda przyzwoicie, ale porównanie do Kononowicza to pewnie by przegrali tylko zawodnicy pokroju znanego austriackiego akwarelisty czy
Kto wie czy się go nie pozbędą z interesu jak nie będzie przynosił zysków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PZt37: Nie wiem jakie centrala ma plany co do przyszłości ćpuna, ale wątpię by sławek zostawił go na lodzie. Może w przypadku śmierci konona dadzą mu na chatę jakichś meneli żeby jakieś dymy były. Bo content oparty na samym majorze który tylko pysznie je albo jest naćpany to pewne
Obszar sam w którymś filmie powiedział ze lubi Majora- wiec nie ma się co dziwić, ze staje po jego stronie i trochę idealizuje (aż dziwne, ze można to powiedziec w odniesieniu do cpunskiego warzywa) Majora. A fakt, ze rzeczywiście poziom zjeżdża jest w sumie zrozumiały- adsens plus wyczerpanie materiału.
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: To jak major sobie może poradzić w życiu pokazał moim zdaniem w Krakowie, gdzie umiał do jednego sklepu pójść i wrócić. Bez hajsu by zdechł w obecnym stanie. To nie Wujek Janek, który tu tego po hasiokach sobie życie organizował, to dwuleworęczny menel, narkoman, któremu wszelkie formy człowieczeństwa i walkę o życie zostały wypalone przez "dary" od patologicznych darczyńców oraz jeszcze gorszych donejterów. No i oczywiście alkohol oraz rozpuszczalnik. A
tak sobie radził, że pół życia spędził w więzieniu, a pół życia na ulicy, a rodzina się go wyrzekła. W tym samym czasie knur grzał dupę na piecu kaflowym, ale to on według obszaru jest tym mniej zaradnym xD.


@Mathiasso: kolego, teraz to popłynąłeś całkiem w drugą stronę. Knur wygrzewał na piecu kaflowym swoje gargantuicznej wielkości dupsko tylko i wyłącznie dzięki zaradności i ciężkiej pracy rodziców przeplatanej harówką braciszka. Po tylu