Wpis z mikrobloga

Scrolluj dalej, to tylko pan Hidetaka Miyazaki, który w przeciwieństwie do Badoskiego przed premierą swojej największej gry nie zatajał stanu technicznego produkcji, tylko zgodnie zapowiedziami, wraz z kompetentnym zespołem stworzył odpowiedni port na każdą generację. Nie leciał w ch*ja tylko pokazał, że jego gra jest grywalna nawet na 8-letniej ps4 fat, co udowodniły beta-testy udostępnione dla wszystkich chętnych. Za rok Elden Ring będzie już zapewne do kupienia w wersji GOTY z dwoma fabularnymi dlc, a janusze z Warszawy będą prosić Phila Spencera żeby ich wykupił bo nie mają na czynsz za powierzchnie biurowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cyberpunk2077 #eldenring #darksouls #ps5 #xbox #pcmasterrace
Pobierz Zdziszko - Scrolluj dalej, to tylko pan Hidetaka Miyazaki, który w przeciwieństwie do...
źródło: comment_1645015592H49BAdfSasBSFJ1aaZGzWa.jpg
  • 49
@Zdziszko: @ethics: Co ciekawe to tu mamy odwrotną sytuację - wiemy jak gra będzie działała na konsolach obu generacji, ale nie wiemy jak będzie działała na PC. Ale ja aktualnie jestem klockarzem i nie interesuje mnie wersja pc, więc mogło mnie coś ominąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekam niecierpliwie aż zasiądę do łomotu, na który liczę. No i też mam nadzieję, że w przyszłości pokażą się