Wpis z mikrobloga

@bartektokotyo: testosteron jest naturalnym hormonem, więc nie ma problem z naturalnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@dsomgi00: wcześniej jeszcze można było uwierzyć w tę jego naturalność, ale teraz kurtyna opadła. Nawet przypominam sobie, że chyba kiedyś robił taki filmik, jak zwiększył znacząco wynik w wyciskaniu i właśnie wspominał, że robiąc siłę się ulał, bo inaczej się naturalnie nie da ( ͡°
@bartektokotyo: Dociąć to tam #!$%@?, wystarczy w deficycie kalorycznym być. Inna sprawa to posiadanie dużej ilości mięśni przy docięciu, co już u naturala jest ciężkie. Ja sam mam 178cm i waże 81kg, a oceniam swój bf na podobny do niego, dodatkowo od 2-3 lat praktycznie nie jestem w stanie więcej mięśni dołożyć, więc tutaj już zapala mi się lampka.
  • 1
@Pioter_Polanski Ja zaczalem w wieku 14 lat a dzis mam 23 wiec tez nie trenuje rok. Juz Owca jest mniej podejrzany bo sie tragicznie ulal zeby te 200 wycisnac i serio jestem w stanie uwierzyc w to ze zrobił to naturalnie tak tutaj mam watlipowsci. Moj maks naturalnie to 165kg przy jakos 94kg wagi, ale sylwetkowo tez juz tragicznie to wygladolo.