Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy, ale ja nie zamierzam wydawać 350 złotych tylko po by przez kolejne 70 godzin patrzeć na rozpulchnioną i kartoflaną twarz dziewczyny, która wygląda jakby właśnie rozpoczynał się u niej okres. Poczekam 3 miesiace, tytuł na pewno wyjdzie na Steamie a wraz z nią jakies mody poprawiające jej wygląd. To naprawde przykre i smutne co twórcy gry zrobili tej biednej sierocie aby przypodobać się tym wszystkim lewackim odszczepieńcom wyznajacym ideologię body positive, cancel culture, gender i multi kulti xD

Tu dla porównania screen jak Aloy mogłaby wyglądać gdy nie projektowały jej feministki z kolczykiem w nosie i rudą farbą na włosach, która przesiąka przez ich czaszki i powoduje w ich głowach trwałe uszkodzenie mózgowe. Dopuszczając takich ludzi do prac nad projektem, Sony właśnie zraziło do siebie setki tysięcy męzczyzn, którzy w 90% są targetem takich gier. ¯_(ツ)_/¯

#bekazlewactwa #ps5 #xbox #gry #pcmasterrace #ladnapani #cosplay #rozowepaski
daeun - Nie wiem jak wy, ale ja nie zamierzam wydawać 350 złotych tylko po by przez k...

źródło: comment_1644932966ZLB63mSVtzsPHVeztXfREw.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@daeun: OP nie bądź zamordystą i pozwalaj autorom mieć swoją wizję artystyczną. Wyobraź sobie że są twórcy z lewackimi poglądami, i ich nikt nie zmusza do robienia takich akcji, ponadto, takie coś jest całkowicie walidne i cenzurowanie czy walka z tym jest głupia.