Wpis z mikrobloga

Sprzedawałem mieszkanie małżeństwu. On właściciel jakiejś hurtowni, zarobiony po uszy, ona jakiś zwykły etatowiec chyba księgowa. Oboje tacy ok. 40stki. Takiej wampirzycy dawno nie spotkałem. Ustawiała tam wszystkich, męża, pośrednika, notariusza. #!$%@? się do każdej literki, kłótnie o 100 zł przy kwocie rzędu 400 k na stole xD. Chłop spokojny, kulturalny, uprzejmy, uśmiechnięty, ona jak wiadro toksyny, które jest gotowe wydrapać oczy każdemu kto stanie jej na drodze :D

Weźcie mi panowie wytłumaczcie, jak wy kur** wytrzymujecie z takimi wampirami? xD

Kobieta powinna być jak melasa, taka do rany przyłóż, subtelna, delikatna, kobieca i niewinna. W którym momencie ta delikatna i niewinna niewiasta zmienia się w takie coś? Jak się bachory pojawią? Czy po ślubie?

Ktoś przeżył podobną metamorfozę swojej kobiety? Nie wierzę, że ten sympatyczny goguś z pełną świadomością poszedł z taką pijawą przed ołtarz. Musiało coś ją zmienić.

#zwiazki #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kobiety #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 46
To jego bulterier nie zdziwiłbym się jakby mu na wieczór masaż i laskę zrobiła. Ja też mam taką żonę i cieszę się że zajmuje się swoją działka - #!$%@? i zamartwianiem, ja zawsze mogę tego dobrego wyluzowanego odgrywać.


@masz_fajne_donice: jeżeli was to kręci to git. Dla mnie taka baba jest kompletnie aseksualna. Ja mam w głowie wyryte, że facet jest tą siłą, agresją, #!$%@?, podejmuje kluczowe decyzje, a kobieta to taka
facet jest tą siłą, agresją, #!$%@?, podejmuje kluczowe decyzje


@sikalafou: No i tu źle rozumiesz. Kluczowe decyzje to jedno - przypuszczam że koleś z twojej historii je podejmuje.
A agresja i #!$%@? się to właśnie oznaka słabości. Siła w trudnych sytuacjach to spokój. Kobieta #!$%@? się okazuje słabość, mężczyzna luzem przy dużych transakcjach pokazuje siłę, poczucie kontroli. Agresja to siła u dzieciaków i patusów.