Wpis z mikrobloga

Program BGP - zbuduj silne fundamenty powrócił.
To 10-modułowy program, który wprowadzi Cię w świat routingu BGP. Od podstaw, aż po działanie w sieci operatorskiej. Kompletne źródło wiedzy na temat BGP na dwóch platformach.
Poprowadzimy Cię za rękę, krok po kroku.

Co znajdziesz w środku?

-10 modułów nauki BGP na dwóch platformach (IOS i Junos) W jednym programie poznajesz dwie platformy jednocześnie.
dożywotni dostęp do materiałów (Korzystasz jak chcesz i kiedy chcesz - taki serial o BGP na VOD z pracami domowymi)

-dostęp do przyszłych aktualizacji i rozszerzeń programu jakie będą dodane (od 1. edycji urósł. Zaczynaliśmy od około 90 lekcji, teraz jest ponad 150)

-lekcje w konsoli na dwóch platformach. Prawdopodobnie jest to jedyny program, który zawiera lekcje dla dwóch głównych producentów rozwiązań sieciowych. W jednej lekcji masz dwa nagrania. Jedno na #ios, drugie dla #junos.

-dostęp do zamkniętej grupy wspólnej nauki i wymiany wiedzy. Miejsce, gdzie pomagamy sobie w nauce #bgp i codziennej pracy z tym wszechobecnym protokołem. Jest to przydane miejsce.

-100% gwarancji satysfakcji. Masz 30 dni na testowanie programu. Jak Ci coś się nie spodoba, to zwracamy 100% wpłaconej kwoty.

Przykładowe lekcje i szczegóły znajdziesz na: ➡️ https://showroute.pl/bgp
#siecikomputerowe #routing #cisco #juniper
Showroute_pl - Program BGP - zbuduj silne fundamenty powrócił.
To 10-modułowy progra...

źródło: comment_1644915248itzkld4jrRYLq4wqbGNqMd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Showroute_pl: Fajnie że robicie kursy.

Myślę, że dla kogoś kto chce na szybko łyknąć temat to może i gra warta świeczki. Niemniej jak dla mnie większość rzeczy da się ogarnąć po prostu korzystając z normalnej dokumentacji i znajomości angielskiego. Ja tak się uczyłem po kolei wszystkiego przy czym moja znajomość Juno i IOSa jest raczej słaba - ponieważ na codzień używam BIRD'a który robi robotę.
  • Odpowiedz
@brokenik: Dziękuje za Twój komentarz.
W naszym programie dajemy wszystko na tacy i prowadzimy za rękę naszego kursanta. Nasz kursant oszczędza czas i nerwy. Nie musi stosować metody "macajewa". ;-) Oprócz samej wiedzy o BGP jest jest też grupa na której nie tylko rozmawiamy o zagadnieniach z programu, ale też o aktualnych problemach w sieci i o tym nad czym teraz pracujemy.
Program jest bazuje na IOS i Junos ponieważ, są
  • Odpowiedz