Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak byście pożegnali Sadloka? Gra u nas 8 lat, nie zostawił nas, gdy wszyscy odchodzili, był przez wiele lat podstawowym zawodnikiem. Robimy mu pożegnanie typu Brożek czy Głowa, czy raczej w stylu nie wiem Ilieva, na zasadzie dzięki, byłeś dobry, no ale to już nie to?

Bo to, że był legenda, to nikt nie będzie śpiewać, ale ze był najemnikiem, to chyba też nie. Moim zdaniem będzie wspominany z sentymentem tak samo jak np Pareiko, Diaz czy Małecki, ale bez otoczki jak Głowa czy Sobol.
#wislakrakow
  • 10
@haltdiefresse Sadlok nie wiedział kiedy ze sceny zejść. Niepokonany xdddd ja tam nigdy nie będę bardzo narzekał na zawodników, którzy długo grali przy Reymonta, ale... przygoda Maćka z Wisłą trwa o dwa sezony za.dlugo. Na pożegnanie jak Brożek i Głowa trzeba sobie zasłużyć i chyba nikt nie czuje że Sadol zasłużył. Jak odchodzili Głowacki z Brożkiem to łzy same cisnely.sie do oczu a przy Sadloku to raczej ulga, że pewien etap się
@haltdiefresse: normalnie meczyk pożegnalny z honorami się należy. Zawalił kilka bramek w tym sezonie? Zawalił. Sam się do składu wstawił? No nie. Gra jak forma i umiejętności na ten moment pozwalają.
Prawda, że kibice ciągle szukają jakiejś ofiary, był JCS, Janicki, Boguski, zabrakło ich to jest Sadlok czy Skvarka, po nich znajdą kolejnego do którego będą się #!$%@?ć czy słusznie czy nie.
Maciek nie zapadł w pamięć niczym naprawdę pozytywnym. Raczej będzie dość szybko zapomnianym zawodnikiem. Takiego Diaza czy ilieva wspomina się z jakimś sentymentem, o Małeckim mówi się w kontekście jego #!$%@? i krzywych akcji. A co powiedzieć o Sadloku? No #!$%@? nic w sumie
@Derringer: Ja do Małeckiego mam ogromny sentyment, grał z przerwami do 2018 roku, zapier... az miło, wiele bramek w ostatnich minutach meczu (vide Płock 2016 czy Gliwice u siebie w tym samym roku), właśnie sezon 16/17 był najlepszy w jego wykonaniu i w sumie świetnie tamtą Wisłę wspominam. Bramka z APOELem tez zapadła mi w pamięć.