Wpis z mikrobloga

Mamy nowe informacja o zaginięciu mamy i córki z #czestochowa
#csiwykop

Policja szuka Forda Focusa, którym ktoś poruszał się z 10 na 11 lutego:

Apelujemy do osób, które w godzinach wieczornych lub nocnych z 10 na 11 lutego widziały osoby poruszające się samochodem osobowym markiFord Focus o numerze rejestracyjnym SC 1836F. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub nagranie z kamerki samochodowej rejestrujące przemieszczający się pojazd, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112 lub 997


Czy sprawca zaginięcia poruszał się Fordem zaginionej?

Policjanci weryfikują informacje, z których wynika, że w dniu zaginięcia poszukiwanych ktoś jechał fordem należącym do 45-latki. Na razie nie wiadomo, czy to zaginione poruszały się tym autem, czy też ktoś inny. Policja liczy, że przekazane informacje będą nowym tropem w postępowaniu.

Wczoraj do wielu redakcji został wysłany mail z wiadomością od rzekomego porywacza - czy w Częstochowie działa seryjny czy ktoś próbuje celowo zmylić trop?

W niedzielę ktoś rozesłał do wielu redakcji i policji wiadomość e-mail. Podpisał się jako "seryjny częstochowski morderca". W wiadomości czytamy: TO JA, JESTEM SERYJNYM... NIE SZUKAJCIE ALEKSANDRY I OLIWII WIECZOREK I ICH PIESKA... BO ZGINĄ KOLEJNE OSOBY... WSPOMNICIE MOJE SŁOWA I BĘDZIECIE SROGO ŻAŁOWAĆ... (pisownia oryginalna).

Oficer prasowy KMP w Częstochowie, podkomisarz Sabina Chyra-Giereś potwierdziła nam, że wszyscy zainteresowani otrzymali tę wiadomość. Funkcjonariusze już podjęli czynności, które mają wyjaśnić okoliczności powstania tego e-maila i kto za tym stoi.


W sprawie pojawił się także ojciec, który towarzyszy obecnie babci; inne źródła mówią, że są kilka lat po rozwodzie; matka i córką noszą nazwisko babci.

„Dodaje, że ma stały kontakt z ojcem 15-latki. - On jest ze mną cały czas - mówi pani Bożena.” - ojciec jest znany, matka mieszka wyłącznie z córka, nic nie wiadomo żeby miała innego partnera. Malo kto zdaje się zwracać uwagę na fakt ze dzień później córka miała jechać z ojcem na wakacje do babci nr 2


Jakie są wasze przypuszczenia? Czy mamy do czynienia z seryjnym, a może zamieszany jest ktoś z bliskiego otoczenia rodziny? Sprawa nabrała dużego rozgłosu, więc niebawem możemy spodziewać się nowych informacji.

#slask #kryminalne #wykopefekt #zaginieni #polska

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/63674473/sprawa-dla-mirkow-z-csiwykop-oddzial-czestochowa-m/


tomosano - Mamy nowe informacja o zaginięciu mamy i córki z #czestochowa
#csiwykop
...

źródło: comment_1644847285MAk1KDbW6dUQZwvblcprsX.jpg

Pobierz
  • 344
@Niebieski40: w sumie to też ciekawa teoria. Załóżmy że matka jest niezbyt lotną umysłowo patuską, tak samo jak jej konkubent (z całym szacunkiem, bo to tylko pod tezę).

Matka nie chce żeby córka jechała jutro do ojca.
Córka przyjeżdża na działkę. Matka mówi że zabiera córkę, ale chcę zrzucić podejrzenia na kogo innego. Każe więc córce zadzwonić do babci i powiedzieć że mamy nigdzie nie ma. Babci nic nie mówi i
@Kbckrkkwi: Czyli kochanek zabija je obie? Spoko tylko dlaczego akurat kochanek a nie ktokolwiek inny? Czy może kochanek zabija córkę i odjeżdża z matką? No zajebisty pomysł na pewno matka się cieszy że nikt im już nie będzie przeszkadzał, szczególnie że dzień później córka wyjeżdża i będą mieć spokój. Równie dobrze mogę zasugerować że pobliski ksiądz je porwał dla okupu. Te dwie teorie mają tyle samo poszlak - 0.
@Hottentot: nie że zabija.
Np że córka groziła matce że zostanie z ojcem, matka powiedziała jej że nigdzie nie jedzie.
Konkubent tłumaczyłby czemu w takim razie samochód stał pod domem - bo stamtąd jego samochodem by odjechały.

Z tym że babcia nie bała się że matka porwała córkę, tylko że ktoś porwał albo zabił je obie.

Najbardziej podejrzany jest oczywiście ojciec.

Ale to tylko luźne teorie bez pokrycia, mamy bardzo mało