Wpis z mikrobloga

Mamy nowe informacja o zaginięciu mamy i córki z #czestochowa
#csiwykop

Policja szuka Forda Focusa, którym ktoś poruszał się z 10 na 11 lutego:

Apelujemy do osób, które w godzinach wieczornych lub nocnych z 10 na 11 lutego widziały osoby poruszające się samochodem osobowym markiFord Focus o numerze rejestracyjnym SC 1836F. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub nagranie z kamerki samochodowej rejestrujące przemieszczający się pojazd, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112 lub 997


Czy sprawca zaginięcia poruszał się Fordem zaginionej?

Policjanci weryfikują informacje, z których wynika, że w dniu zaginięcia poszukiwanych ktoś jechał fordem należącym do 45-latki. Na razie nie wiadomo, czy to zaginione poruszały się tym autem, czy też ktoś inny. Policja liczy, że przekazane informacje będą nowym tropem w postępowaniu.

Wczoraj do wielu redakcji został wysłany mail z wiadomością od rzekomego porywacza - czy w Częstochowie działa seryjny czy ktoś próbuje celowo zmylić trop?

W niedzielę ktoś rozesłał do wielu redakcji i policji wiadomość e-mail. Podpisał się jako "seryjny częstochowski morderca". W wiadomości czytamy: TO JA, JESTEM SERYJNYM... NIE SZUKAJCIE ALEKSANDRY I OLIWII WIECZOREK I ICH PIESKA... BO ZGINĄ KOLEJNE OSOBY... WSPOMNICIE MOJE SŁOWA I BĘDZIECIE SROGO ŻAŁOWAĆ... (pisownia oryginalna).

Oficer prasowy KMP w Częstochowie, podkomisarz Sabina Chyra-Giereś potwierdziła nam, że wszyscy zainteresowani otrzymali tę wiadomość. Funkcjonariusze już podjęli czynności, które mają wyjaśnić okoliczności powstania tego e-maila i kto za tym stoi.


W sprawie pojawił się także ojciec, który towarzyszy obecnie babci; inne źródła mówią, że są kilka lat po rozwodzie; matka i córką noszą nazwisko babci.

„Dodaje, że ma stały kontakt z ojcem 15-latki. - On jest ze mną cały czas - mówi pani Bożena.” - ojciec jest znany, matka mieszka wyłącznie z córka, nic nie wiadomo żeby miała innego partnera. Malo kto zdaje się zwracać uwagę na fakt ze dzień później córka miała jechać z ojcem na wakacje do babci nr 2


Jakie są wasze przypuszczenia? Czy mamy do czynienia z seryjnym, a może zamieszany jest ktoś z bliskiego otoczenia rodziny? Sprawa nabrała dużego rozgłosu, więc niebawem możemy spodziewać się nowych informacji.

#slask #kryminalne #wykopefekt #zaginieni #polska

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/63674473/sprawa-dla-mirkow-z-csiwykop-oddzial-czestochowa-m/


Pobierz tomosano - Mamy nowe informacja o zaginięciu mamy i córki z #czestochowa
#csiwykop
...
źródło: comment_1644847285MAk1KDbW6dUQZwvblcprsX.jpg
  • 344
@Sin-: co z tego że miała lekcje zdalne? Przecież nie wiemy jak długo matka była na działce. Wiemy że pojechała na działkę i powiedziała babci że mamy tam nie ma.

A która teoria do Ciebie najbardziej przemawia?
@kuba-kowalik: Póki co ta z ojcem. Bo zna ofiary, zna miejsca gdzie przebywały bo pewnie nie raz i na działkach i w domu był. Zna adresy, mógł się przygotować. Wybrać miejsce. Rodzinna miała do niego zaufanie. Klucze od samochodu mógł wziąć sam i nim jechać i go zaparkować gdzie chciał. I to samo z kluczami którymi mógł zostawić w domu. Teraz sam w tym domu jest wiec jeśli ofiary zginęły w
Tak, teoria z ucieczką czy wręcz porwaniem córki przez matkę jest już o wiele bardziej prawdopodobna, myślę że właśnie kwestia wyjazdu na ferie dzień później będzie kluczowa


@Hottentot: Też tak uważam. Matka najprawdopodobniej pojechała autem na działkę, córka jej szukała (bez psa) i spotkała ją gdzieś koło działek. Pojechały do domu, zaparkowały byle jak, zostawiły rzeczy, wzięły psa i gdzieś poszły/pojechały. Albo do faceta lub dobrej koleżanki, albo jakiś motel czy
@Salido: chodzi mi po głowie że ten potencjalny stalker mógł o tym wiedzieć że wyjżdza do rodziny a nie z nim i się na to nie zgodzić - efekty tego mogą być widoczne... A pisanie tekstów że jest seryjnym - to dla zmyłki.
@kuba-kowalik: A to na bank jest prześwietlany. No bo jak by inaczej. Za dużo tu jest na jego niekorzyść. Pytanie gdzie był w tym czasie. Jakie ma alibi i gdzie się poruszał- np: telefon komórkowy. Trzeba dać działać policji.

Miała też jechać do drugiej babci.. :-)

Ale każda teoria póki co nie jest błędna. Mam nadzieje, że ktoś namierzy ten samochód. I pomimo wszystko trzymam kciuki żeby się obie odnalazły całe