Wpis z mikrobloga

Mamy nowe informacja o zaginięciu mamy i córki z #czestochowa
#csiwykop

Policja szuka Forda Focusa, którym ktoś poruszał się z 10 na 11 lutego:

Apelujemy do osób, które w godzinach wieczornych lub nocnych z 10 na 11 lutego widziały osoby poruszające się samochodem osobowym markiFord Focus o numerze rejestracyjnym SC 1836F. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub nagranie z kamerki samochodowej rejestrujące przemieszczający się pojazd, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112 lub 997


Czy sprawca zaginięcia poruszał się Fordem zaginionej?

Policjanci weryfikują informacje, z których wynika, że w dniu zaginięcia poszukiwanych ktoś jechał fordem należącym do 45-latki. Na razie nie wiadomo, czy to zaginione poruszały się tym autem, czy też ktoś inny. Policja liczy, że przekazane informacje będą nowym tropem w postępowaniu.

Wczoraj do wielu redakcji został wysłany mail z wiadomością od rzekomego porywacza - czy w Częstochowie działa seryjny czy ktoś próbuje celowo zmylić trop?

W niedzielę ktoś rozesłał do wielu redakcji i policji wiadomość e-mail. Podpisał się jako "seryjny częstochowski morderca". W wiadomości czytamy: TO JA, JESTEM SERYJNYM... NIE SZUKAJCIE ALEKSANDRY I OLIWII WIECZOREK I ICH PIESKA... BO ZGINĄ KOLEJNE OSOBY... WSPOMNICIE MOJE SŁOWA I BĘDZIECIE SROGO ŻAŁOWAĆ... (pisownia oryginalna).

Oficer prasowy KMP w Częstochowie, podkomisarz Sabina Chyra-Giereś potwierdziła nam, że wszyscy zainteresowani otrzymali tę wiadomość. Funkcjonariusze już podjęli czynności, które mają wyjaśnić okoliczności powstania tego e-maila i kto za tym stoi.


W sprawie pojawił się także ojciec, który towarzyszy obecnie babci; inne źródła mówią, że są kilka lat po rozwodzie; matka i córką noszą nazwisko babci.

„Dodaje, że ma stały kontakt z ojcem 15-latki. - On jest ze mną cały czas - mówi pani Bożena.” - ojciec jest znany, matka mieszka wyłącznie z córka, nic nie wiadomo żeby miała innego partnera. Malo kto zdaje się zwracać uwagę na fakt ze dzień później córka miała jechać z ojcem na wakacje do babci nr 2


Jakie są wasze przypuszczenia? Czy mamy do czynienia z seryjnym, a może zamieszany jest ktoś z bliskiego otoczenia rodziny? Sprawa nabrała dużego rozgłosu, więc niebawem możemy spodziewać się nowych informacji.

#slask #kryminalne #wykopefekt #zaginieni #polska

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/63674473/sprawa-dla-mirkow-z-csiwykop-oddzial-czestochowa-m/


tomosano - Mamy nowe informacja o zaginięciu mamy i córki z #czestochowa
#csiwykop
...

źródło: comment_1644847285MAk1KDbW6dUQZwvblcprsX.jpg

Pobierz
  • 344
Znam taką sytuacje, że pewna gowniara zaginęła. Była w domu, wyszła do koleżanki i wyparowała. Dopiero jak nie wróciła na noc to rodzice się kapneli, że nie wzięła ani portfela ani telefonu ani nic. Wygląda jak typowa ucieczka ale nie wiadomo z jakiego powodu - czy bunt gówniary czy jakaś miłość czy chęć zabicia się itp.
"Szukali" jej kilka dni aż sama wróciła do domu.
Wiecie co się stało?
Typiara poznała jakiegoś
@kuba-kowalik: @Nano22: @Hottentot: @cyberyna: @Salido: @Sin-: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/aleksandry-wieczorek-i-jej-corka-oliwii-wieczorek-poszukiwane-zaginely/6316xwn?utm_medium=push&utm_source=browser&utm_campaign=push_push_go&utm_site=fakt&utm_push_id=620aaf380e5f60b95b7a5344 fakt przed chwilą opublikował nowy artykuł wraz z wizją lokalną pod blokiem zaginionych oraz mapą. Jest też informacja o której wnuczka dzwoniła do babci, mamy więc bardziej określony horyzont czasowy.
Mnie zastanawia jedno- kto do cholery strzyże trawę w lutym i jeszcze wysyła komuś zdjęcie. I po co ona tam poszła? Zobaczyć na żywo jak równo ucięta?


@Nano22: Trawy ozdobne jak najbardziej się strzyże w lutym, nie wiem też dlaczego cię dziwi, że wysłała córce w ramach ciekawostki czy small talku. A córka poszła poszukać matki, bo długo nie wracała, wystarczy doczytać.
Dobra teraz polecę za bardzo ale w końcu to CSI więc nazwa zobowiązuje. Z imienia Iwona da się PRAWIE ułożyć imię Oliwia (brakuje tylko literki L i odwrotnie brakuje tylko literki N. Nacągając bardzo można użyć wielkiego i jako L i będzie OIiwia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Około godziny 16 do pani Bożeny zadzwoniła wnuczka pytając, czy mama jest na działce, bo nie ma z nią kontaktu. – Podejrzewam, że wnuczka zabrała psa i poszła na działki – opowiada Faktowi pani Bożena. Gdy próbowała skontaktować się ponownie z Oliwią, jej telefon milczał. Zdecydowała się sama sprawdzić. Na działce wszystko było pozamykane. Postanawiała poczekać do rana. – W piątek o siódmej rano dostałam telefon od dyrektorki z przedszkola. Zapytała mnie,
W sumie w tym artykule Faktu jest napisane, że tylko gadała z babcią, że nie ma matki, a nie że jest na działkach, więc mogło jej tam wcale nie być. Wydaje mi się, że zostały porwane albo matka chciała uciec z kimś za granicę i odciąć się od wszystkich, ale chciała koniecznie wziąć córkę ze sobą. Bo jakoś pasuje mi do tego ten wyjazd do ojca dzień później, że chciała tego uniknąć.
@jedna_odpowiedz: zazwyczaj ludzie podają w pracy numer kontaktowy do kogoś w razie gdyby coś się stało, pewnie podała numer matki, bo córka niepełnoletnia...może zaginiona była dobrym pracownikiem i takie sytuacje nie miały wcześniej miejsca? Może szefowa była zaniepokojona? A może w przedszkolu są braki kadrowe i chciała się dowiedzieć co się stało, czy np. Zaginiona zachorowała, a ona musi organizować zastępstwo ...
Dużo teorii tu przeczytałem, ale jakoś żadna mi nie bardzo pasuje. Ojciec miał porwać córkę? Po co skoro miała przyjechać nazajutrz. Matka pojechała na działkę samochodem? Niby normalne, ale kto miałby nim wrócić. Do tego te telefony. Mi najbardziej pasuje ucieczka matki z córką: dlatego później córka nie zadzwoniła do babci, bo matka ją do tego przekonała. Wróciły do domu, zostawiły wszystko i uciekły. Dlatego też samochód stał gdzie indziej, bo matce