Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rraaddeekk: jak byls na 1 roku studiów to miałeś gdzies że 19-20 lat więc nie dziwne że się do Ciebie kleily 17 łetnie dziewczyny o ile byłeś w miarę przystojny. Do 23 latków i starszych takie młode już się w ogóle nie kleja i nawet młody wygląd za bardzo nie pomaga
@jaczyliktoo: ale nie byłeś od niej zapewne starszy o więcej niż 5 lat
@rraaddeekk: To, że młodsze dziewczyny często kleją się do starszych to akurat jest bardzo, bardzo prawda. Tylko zazwyczaj one nie kleją się dla tego, że jesteś starszy stricte a dla tego iż będą mogły się chwalić koleżankom i się stawiać wyżej, że mają starszego. Do tego starszy zazwyczaj ma auto jakieś już i swoje pieniądze więc cztery litery powozi do klubu z nim wejdzie drinka postawi i czasami coś kupi.
ale nie byłeś od niej zapewne starszy o więcej niż 5 lat


@Edenes: Szczerze mówiąc to nie wiem, bo tak bardzo olałem ten temat, że bez odszukania gdzieś zdjęć nie jestem w stanie nawet określić w którym roku się to działo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą nie znam żadnego normalnego faceta, który myślałby realnie o związku z dziewczyną poniżej 25 lat. Jeżeli ktokolwiek ma doświadczenie z