Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@l-RAD-l: Co te kobiety mają w głowach? Już była afera na wykopie w której jakaś różowa straszyła samobójstwem bo inny wykopek zwrócił się do niej o zwrot kilkudziesięciu złotych (chyba 80zł to było) i też policja odwiedziła ją w domu ¯\_(ツ)_/¯
@SlodkiPatus: miewałem podobne sytuacje... czy to nietypowe imię nie było przypadkiem na literę E? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym tak ogólnie, to pewnie borderka i stąd takie rewelacje. Całe szczęście, że przez wzgląd na wiedzę i przezorność w tym temacie zawsze trzymałem takie osoby na zdrowy dystans
Nawet jeśli większość wpisów to żarty, zawsze istnieje ryzyko, że wśród żartownisiów znajdzie się osoba, która chce aby jej wołanie o pomoc zostało usłyszane.


tak czy siak jakby się ktoś zastanawiał, to policja w większości też ma takie zgłoszenia w dupie. Mam znajomą która lata temu miała problemy rodzinne, zgłosiła się nawet sama na policje, bo szukała pomocy, mówiła, że ma zamiar popełnić samobójstwo to ją olali, pogadali, pogadali i sprawa zamknięta.
No i #!$%@?, że przyjdzie policja? Żeby wezwać karawan? Bo inaczej taka osoba, która chce z sobą skończyć chyba nie wyzdrowieje od uroku policjanta, czy tam #!$%@?. Na miejscu uzna, czy ma wezwać psychiatrę do denata? Serio, co się wtedy dzieje?
@a__s: Cześć, możesz opisać jak takie zgłoszenie wygląda po waszej stronie? W sensie, wysyłacie policji na wniosek adres IP i jakieś logi i resztą zajmuje się już policja, czy jednak policja oczekuje z waszej strony większej współpracy?
@Kompr3s: osoba jest zabierana na przymusowa obserwacje psychiatryczna gdzie ocenia się czy może coś sobie zrobić czy to tylko takie gadanie i proponuję się jej pomóc. W skrajnych przypadkach może zostać zamknięta w szpitalu psychiatrycznym
przeciez ten typ od rurki to Adrian S. popularny w niektorych kregach narkotykarz i chlop ruchajacy dziewczyny w pociagu xddddd nie martw sie, wszystko z nim w porzadku


@visas: siedzi tutaj nadal ( ͡° ͜ʖ ͡°)