Wpis z mikrobloga

Powrlink Zero


@uysy: no ale toto jeszcze chyba nie wyszło, bo nic o tym nie widziałem, poza tym, że w listopadzie pokazali na targach, ciekawe za ile monet pójdzie finalnie, jeszcze przy tym kiepskim dla nas kursie EUR/PLN. Czyli w stosunku jakość/cena tylko FAVERO Assioma Duo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uysy: no właśnie widzę, ale ten sprzęt swoje lata ma i o to mi chodziło, że może jednak raz na kilka lat jakoś odświeżają. dzięki, poczekam jeszcze z miesiąc, bo póki co zanosi się jeszcze na chomikowanie i pewnie jak na dobre wyjdzie słońce i przestanie walić deszcz ze śniegiem, to zainwestuję ()
@zabijamnudetutajczesc: Oni tak bardzo dopracowali te Assiomy, że serio, już bardziej się nie da. Raczej jakieś kosmetyczne poprawki. Jeżeli np czekasz na lepszą baterię, to nie ma sensu. To sie ładuje raz na 2-3 miesiące i działa. Assioma raczej pracuje teraz nad wersją SPD pod MTB.
JEDYNY minus pedałów Assioma, to to, że za bardzo się "kręcą". W sensie czasami wpięcie się jest upierdliwe, bo pedał tak luźno się obraca.
@mucher: @uysy: dzięki! dwie jazdy zaliczone i powiem Wam, że niby nic takie pedały, a psychicznie to człowieka ciśnie do większego wysiłku - ledwo oddycham po zapaleniu płuc i problemach żołądkowych, a na standardowej rundzie dzisiaj 7 PR-ów wpadło na Stravie, czwórkę z przodu widziałem bardzo często, a dopiero zaczynam mocniej kręcić po chorobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę już o planie treningowym i ucywilizowaniu treningów