Wpis z mikrobloga

@Mithrindil: W jednej z moich poprzednich prac zabronili pracy w nadgodzinach bez zgody przełożonego. Sporo ludzi zaczęło sobie dorabiać drugą pensję.
  • Odpowiedz
@smk666: tylko ten bonus za brak L4 jest idiotyczny, powoduje finalnie że chorzy ludzie chodzą do pracy i zarażają a potem traci ten kto jest na tyle odpowiedzialny że pójdzie l4. Robaki #!$%@? z gorączką pracują.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KanapkaPL: a co myslisz ze stanowisko pracy szczegolnie w fabryce to tak mozna dowolnie sobie opuszczac kiedy ci sie zachce xD?

@nairoht: oczywiście. Tylko musisz być świadom konsekwencji.
Zawsze powtarzam, że przychodzisz do pracy a nie do obozu koncentracyjnego. Wyjść możesz w każdej chwili
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: ogloszenie z jakiegos januszexowego obozu pracy. benefit - praca w nadgodzinach XD. Albo obiad po 10,5h pracy. To jak plucie komus w twarz a nie benefity :). I 500zl za referral XD. A gdzie jakies normalne benefity jak pakiet medyczny, ubezpieczenie na zycie, jakies ppe czy system kafeteryjny? No i premia roczna min 15% zarobkow rocznych.
Jednym slowem to oferta dla desperatow albo dla ludzi co wlasnie z wiezienia wyszli
  • Odpowiedz
Albo obiad po 10,5h pracy.


@borjaki: wiesz że w nadgodzinach kodeks nawet nie gwarantuje przerwy?

Przydałoby się może pokazać ludziom zwłaszcza młodzieży tzn. korwinistom jaką #!$%@? tak naprawdę kodeks gwarantuje. może by się zaczęło coś zmieniać.
  • Odpowiedz
@crystall: Nie ma to jak przekuwać na benefit rzeczy wymaganej przez prawo. W kołchozach typu amazon są normalnie obiady w czasie pracy bo pracują powyżej 8h na zmianie. Kodeks pracy się kłania.
  • Odpowiedz
@KanapkaPL:
Ale fajnie, że ludzie w komentarzach jeszcze tego januszexu bronią xD
Mentalność niewolnika w narodzie będzie się trzymać jeszcze bardzo długo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@udgz ja pamiętam jak w grudniu siedzę sobie w pracy i obok mnie siedzi ziomek z innego działu. Charcze, smarczy, no dramat. Nagle jego kumpel mu zwraca uwagę, że Anon co Ty chory?
No, ale gorączka już mi spada, rano miałem tylko 37.6
Anon, to co Ty robisz w pracy?
Nie mam już urlopu.
To czemu nie wziąłeś l4 jak chory jesteś?
Nie no co Ty, koniec roku jest, a ja w
  • Odpowiedz
@crystall: Nie ma osobnych przepisów na ten temat? O pracy w zbyt wysokich bądź zbyt niskich temperaturach, pracy fizycznej itd? Rozróżniamy chyba posiłek regeneracyjny jak i posiłek profilaktyczny.
  • Odpowiedz