Wpis z mikrobloga

@KanapkaPL:
A dobra, chodzi pewnie o wyskoczenie aby załatwić coś na mieście w ciągu dnia? Jeśli tak, to może dobór słów niefortunny ale jak na fabrykę całkiem spoko warunki o ile nie płacą jakoś fatalnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@KanapkaPL: u mnie są przepustki. Bez niej w godzinach pracy nie wyjdziesz z terenu. Dobre to jest. W poprzednich januszexach to by było nie do pomyślenia. A tak piątek i cyk przepustka o 13 bez zadawania pytań.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NuclearBlast: co w tym śmiesznego w sumie? Nigdy nie miałem darmowego obiadu w biurze, co najwyżej jakieś owoce czy słodycze, czasem może jakaś pizza na firme.
  • Odpowiedz
Zmuszanie ludzi do pracy podczas choroby


@Marekexp: na czym polega to zmuszanie?

@KanapkaPL: podejrzewam, że wielu pracowników produkcji z innych firm mogłoby pozazdrościć takich dodatków
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: Pracowałem w firmie, która miała tak fatalnie dobrane kwoty i zasady premii za obecność, że ludzie często dociągali typowe tygodniowe L4 na przeziębienie do końca miesiąca kalendarzowego, bo o ile ktoś nie planował narypać nadgodzin jak #!$%@?, to różnica, czy przyszedł pracować przez te 2, 3 tygodnie, czy leżał do góry wackiem była znikoma.
  • Odpowiedz
Takie rzeczy jak bonus za brak L4 powinny być nielegalne. Zmuszanie ludzi do pracy podczas choroby albo obniżanie im pensji, bo mieli wypadek, no #!$%@?...


@Marekexp: Sa osoby, które już w marcu mają 0 dni urlopu i L4 traktują jako wolne, wiec generalnie o to chodzi.
  • Odpowiedz
@Marekexp: Sa osoby, które już w marcu mają 0 dni urlopu i L4 traktują jako wolne, wiec generalnie o to chodzi.


@udgz: Ale są osoby, które tego nie robią. Zbiorowa odpowiedzialność to zło. A jeżeli tak robią to się je po prostu zwalnia.
  • Odpowiedz
@Marekexp: @WafleMichaua: bo Wy patrzycie przez pryzmat swojej banki w której żyjecie, a ludzie to chamy i nie tylko Janusze biznesu, są też janusze pracownicy którzy potrafią iść na l4 żeby robić u kogoś na lewo, ba potrafią też iść robić lewiznę na materiale pracodawcy. Słabe nie? A jest dość częste dlatego mają umowę na minimum a resztę wynagrodzenia w premii,

Kwestia wynagrodzenia, może się wydawać że to daj im
  • Odpowiedz