Wpis z mikrobloga

#koronawirus Od początku w Polsce umarło na to więcej ludzi niż mieszka w moim mieście.


@wonsz337: Na to umarło 5% tego co podają.
Z powodu odmówienia pomocy (zabiegi, diagnostyka, porady, pierwsza pomoc) zmarło 95% ponieważ nie wolno było zajmowac się czymś co nie było związane z dodatkami covidowymi a więc szukano w pacjentach covida do skutku aż test wyszedł pozytywny a wtedy kazdy doliczał sobie do pensji profit , pacjent nieleczony
@wonsz337:

1. sprawdź średni wiek
2. Sprawdź dane ilo osób zmarło bezpośrednio przez wirus, a nie pośrednio - gdzie są liczone osoby z zaawansowanym nowotworem wiszący na krawędzi a gówno test wykazał im plus
3. Porównaj ile osób zmarło bezpośrednio do osób na nowotwory - to zamiast szczepić się na wirusa będziesz błagać o diagnozę przeciwnowotworową
@wonsz337: nie dużo w #!$%@? ! i powiem ci coś gorszego

moja mama zmarła na nowotwór w listopadzie - zdiagnozowana 2 tygodnie przed, ponieważ ku.. lekarze zamknęli się w gabinetach udzielając porad telefonicznych.

przez telefon lekarz nie zbadał mamy, nie skierował jej na prześwietlenie płuc jak były pierwsze sygnały.

ALE jakby pod koniec jej drogi dziwnym trafem gówno test dałby jej plusa, to by trafiła na listę Covida.

WIEC Covidianie nie
@cin123654: to co piszesz to tylko słowa w które ktoś morze uwierzyć albo nie, mój ojciec umarł na raka na początku 2021 po 2 tygodniach od diagnozy która dostał jak złapał covida i go w szpitalu przebadali. Nie obwiniam lekarzy i nie snuje szurskich teorii podsycanych ruskimi kopiejkami tylko dlatego że przypadkiem w teleporadzie nadziałem się na kiepskiego lekarza, zresztą skoro twoja matka zmarłą 2 tygodnie po diagnozie to było już
@wonsz337: Bo z powodu nowej grypy lekarze przestali przyjmować - jak mamie coś tam zaczęło dolegać to lekarz przez telefon powiedział że to półpasiec. Dostała leki na to i tyle. Taka diagnoza. Nowotwór płuc nie daje oznak prawie do samego końca. Ale jakby normalnie gabinety lekarskie były otwarte to zapewne mama dostałaby skierowanie na badania + prześwietlenia. A tak dostała wyrok.

Osób które zabił wirus z czystej postaci jest cholernie mało.