Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 220
@kuraku: oczywiście że trzeba, ale tutaj gościu ewidentnie chce innym utrudnić życie, jak dla mnie miejsca na wystarczająco a jak mu nie pasuje układ ścieżek rowerowych lub gdy są źle zaplanowane to niech protestuje pod domem rządzących lub zrobi jakiś protest a nie utrudnia życie normalnym ludziom, którym nic do tego. Tak samo jak ostatnio w Berlinie idioci blokowali kilka godzin autostradę w imię ratowania świata i myślisz, jak bardzo tym
Typowy pedalarz, nie wie że nie wie że jest nakaz jazdy z przy prawej krawędzi a nie środkiem drogi


@Dejwi996: kolejny operator kierownicy paseratti, typowy trójpedalarz, który nie zna polskiej ustawy Prawo o Ruchu Drogowym i na dodatek próbuje ją stosować do sytuacji za granicą. Oddaj prawo jazdy i usuń konto.
sargento - > Typowy pedalarz, nie wie że nie wie że jest nakaz jazdy z przy prawej kr...

źródło: comment_1644422048gxZlIkOZJIDfFRXggAo6O1.jpg

Pobierz
@Dejwi996: mam nadzieję że samochodem też jeździsz przy prawej krawędzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziwne że ślady po samochodach nigdy nie są przy prawej krawędzi tylko trochę odsunięte od niej. A jak rower jedzie tym śladem to hur Hur

Czy jestem jedynym kierowcą który nie ma problemów z rowerzystami?


@Rustyyyy: ja tam mam jedynie problem ze starymi ludźmi na rowerach. Bo tak jeżdżą że już nie
@Yurakamisa: Raz mi jeden wjechał pod samochód w sensie z chodnika od razu na drogę...
Nagranie z kamerki zabezpieczone, telefon na policje i jeszcze nowy zderzak wygrałem bo połamał się od roweru.
A jak chodzi o wyprzedzanie to może wykonanie słabe ale idea szczytna. Jak widzę jak niektórzy wyprzedzają te rowery to nie dziwie się ze niektórzy rowerzyście decydują się na jakąś wojnę z kierowcami.