Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Issac: Wielkość nie jest jedyną istotną tu cechą budowy.

Dla dorosłego i dojrzałego człowieka gola męska klata robi takie samo wrażenie jak damska.


@Nester86: Jeśli jest biseksualny albo aseksualny.

Jeśli w każdym cycku widzisz obiekt seksualny to ty masz problem nie ja.


@Nester86: Nie mam z tym problemu. Mam problem z tym, że stronie głównej strony z odzieżą sportową pokazane są zdjęcia piersi, szczególnie tak brzydkich jak w tym
@cytmirka masz 11 lat, tata ci właśnie mówi "młody kup sobie te adidasy co chciałeś, zamów za pobraniem".

Wchodzisz na stronę adidasa myśląc o nowych butach...

A tak w sumie ja jako dorosły chłop to dlaczego muszę oglądać te pokraczne cyce na stronie głównej chcąc kupić buty? Niech jeszcze wywalą przerosniete łechtaczki jako baner na stronie głównej bo mają akurat majty w roznych rozwiaram z dodatkowym worem na przerosniete łechtaczki jakby mnie
Pobierz
źródło: comment_1644418516TmpZmxvtXeKVGrMNwJCNrA.jpg
@Anesa: Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem mnie wkurza chyba jeszcze bardziej niż oburzenie na wygląd tych cycków. Ja to zawsze mam to "szczęście" że napiszę jakiś komentarz i post trafia do gorących i przez minimum 5 następnych godzin jestem oznaczana pod komentarzami z wysrywami, które nie są w ogóle na temat tego co ja napisałam ()
@Issac: Nie ujęłam tego źle w słowa, bo oznaczyłam konkretnego Mirka, co oznacza że odniosłam się jedynie do jego wypowiedzi, która nie miała nic wspólnego z problemem cycków na stronie głównej ¯\_(ツ)_/¯ Zupełnie jak mój komentarz. Pozdrawiam
O, Mirki się zesrały, bo dowiedzieli się, że na świecie istnieją cycki różnego wieku, rozmiaru, kształtu i koloru xD


@cytmirka: mirabelko ciekawe jakbyś reagowala gdyby strona z ciuchami witała Cię widokiem różnych męskich dup do różnych bokserek
@Nester86:

Dla dorosłego i dojrzałego człowieka gola męska klata robi takie samo wrażenie jak damska. Jeśli w każdym cycku widzisz obiekt seksualny to ty masz problem nie ja.


Ty chłopie żyłeś całe życie w jaskini i dopiero z niej wyszedłeś. Dla heteroseksualnego mężczyzny wychowanego w kulturze zachodu kobiece piersi stanowią źródło podniety. Nie wierzę, że takie rzeczy trzeba komukolwiek tłumaczyć.