Wpis z mikrobloga

Swoją drogą ten Młody Redaktor to nie jest wcale amator, który dokucza śmiesznemu, ociężałemu chłopu. To wieloletni widz od kołyski. Wielokrotnie wykazał się obszerną wiedzą znajomości uniwersum szkolnej 17 np. aferą dzwonkową, czy aferą kałową. Często używa popularnych zwrotów, oraz legendarnych cytatów nie tylko Kononowicza, czy Strusia, ale także DonKichota, Ewy Lipki, czy Jana Łosia. Oby więcej takiej rozrywki na Szkolnej

#kononowicz #szkolna17
  • 23
@PazzaMorte: to niczego nie dowodzi każdy kto sie interesuje się szkolna kojarzy te afery. Jeśli chodzi o tego małolata to zatrważające jest to że z taką lekkością padają z jego ust wyzwiska typu Knur do człowieka kilkukrotnie od siebie starszego. O zgrozo dwunastolatek obraża sześćdziesięcioletniego mężczyznę; I nie Interesuje mnie kim jest ten facet. Kim by nie był Szacunek dla starszych się należy.
@Trolololo2021: obligatoryjny szacunek dla starszych to jedna z większych głupot w naszym społeczeństwie. Od tego potem tym babciom #!$%@? pod siwą czupryna zafarbowana na różowo. Zachowują się jak królewny w kolejkach, autobusach, sklepach.
Knurowi nie należy się żaden szacunek. Ciągle też powtarzam, że spora część dzieciaków w jego wieku (też taki byłem) zawsze dokuczała lokalnym menelom i wariatom.
@Trolololo2021: Szacunek dla starszych to jest taki frazes z dupy xD każdemu należy się szacunek z defaultu, chyba ze ktoś ewidentnie swoim zachowaniem na niego nie zasługuje. Jak ktoś jest zwykłym chamem to nie ma znaczenia czy ma 20 czy 60 pare lat. Wg mnie ofc. Ale faktycznie sam jesteś zdziwiony jak młody operuje językiem szkolnej, ja bym się przeraził jakby moj syn tak sie odzywał (a nie mam nawet dzieci)
@Trolololo2021: Gdyby mój ojciec był 59 letnim, bezrobotnym pół wieku, pasożytem na garnuszku jakichkolwiek instytucji, uprzykrzającym życie każdej napotkanej osoby, to bym wyrzekł się takiego ojca xD

A co do szacunku dla starszych, dobrze koledzy wyżej napisali, na szacunek trzeba zasłużyć, a nie po prostu osiągnąć wiek. Czy największe męty społeczne, mordercy, gwałciciele, złodzieje, też zasługują na szacunek bo są starsze? Idąc takim rozumowaniem jak Twoje, tak, a więc powodzenia.
@Trolololo2021: mój ojciec nie jest 60 letnim nierobem na utrzymaniu państwa i centrali robiącej z niego małpkę w zoo. Nie uważa się za potomka Piłsudskiego, nie poświęca całego dnia na uprzykrzanie życia wszystkim możliwym instytucjom w mieście. Na dodatek myje się codziennie, schludnie ubiera, nie śmierdzi i z tego co wiem mieszka w domku na wsi a nie zagratowanej melinie.
W życiu zawsze miałem taką zasadę, że nie szanowałem tych, którzy
A i co do szacunku dla starszych i tego jak starsi szanują innych zapomnieliście już co się działo jak ten kretyński rząd wprowadził godziny dla seniorów? Jak stare baby zamiast iść w wyznaczone godziny (gdzie na emeryturze mają cały boży dzień do dyspozycji) to największe ich natężenie było poza ich godzinami? Szlag mnie trafiał jak urywałem się z pracy lub przed pracą na zakupy a tam same stare pruchna w kolejce. Oczywiście
@Trolololo2021: juz #!$%@? nie przesadzaj. Byłem kiedyś pod bramką (akurat trafiła mi sie podóż słuzbowa do Białego cel był 3 km od szkolnej wiec grzechem było nie wstapic) I sam byłem świadkiem jak knur przeganiał dwójke dzieci , które sobie niekomu nie wadzac szły na pobliski plac zabaw. Knurowi nie spodobało sie ze sa bez opiekie wiec je przepedził do domu. Jak widac karma wraca. Knurzysko sobie na zaden szacunek nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trolololo2021: z szacunkiem dla starszych to powinniśmy akurat walczyć z całych sił i wyplenić ten szkodliwy relikt do gołej ziemi. Stare baby to ostatnia grupa spopeczna której należy się szacunek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trolololo2021: stare baby nie mają za grosz szacunku do młodych pomimo tego że ich zwyczajnie okradają i pasożytują na pracy młodych żyjąc w mieszkaniach które dostały za darmo.