#kiszak Tymczasem taki Bonkol zamiast siedzieć i czekać na premierę Gothica, pojechał sobie na urlop i nie płacze tak jak pewien inny streamer, że musi zrezygnować z wyjazdu na jakiś koncert. ¯\(ツ)/¯

Rotevil




źródło: Zrzut ekranu 2026-03-17 214223
Pobierz
źródło: 1000015017
Pobierz
źródło: smuteczek4
PobierzRocznica
od 21.03.2026
Mikroblogger
od 08.05.2021
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking