Wpis z mikrobloga

Mirki kochane i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest do zrobienia fajna inicjatywa żeby utrzeć nosa Januszowi biznesu co w parę godzin zarabia po 20 000 - 30 000 PLN. Zainteresowani? xD

A więc jedziemy z koksem!
Pewnie część z Was wie, że jest takie coś jak monety kolekcjonerskie co wypusza je nasz kochany NBP. Monety te są baaardzo podatne na spekulacje, bo w dniu emisji kosztują po 800 zł a godzinę później 2200 zł, zainteresowanych odsyłam do allegro / olx i monety Jan III Sobieski, która wychodzi 9.02 a już kosztuje po ponad 2000 zł.

Ze względu na charakter tych monet przed bankami grasuje "handlarz" (w gdańsku jeden taki), który ma bardzo łatwy zarobek, takiego rzędu jak na początku napisałem.

Teraz sedno sprawy - w Gdańsku, nie ma 1 kolejki w której wszyscy czekają na swoją kolej żeby tę monetę nabyć tak jak w innych miastach. W gdańsku jest tak, że jest takie coś jak "LISTA KOLEJKOWA", która powstaje gdzieś po kryjomu parę dni przed tymże wydarzeniem.

To jest bezprawie, nie uważacie, że czas najwyższy skończyć z tym cwaniactwem?( ͡° ͜ʖ ͡°) W gdańsku listę robi marny handlarzyna posiadający sklep numizmatyczy (nazwisko znane i ten cały prodceder również) i oczywiście na liście zapisuje siebie + około 30-50 swoich znajomych, którzy przychodzą o 6-7 rano i się wbijają w kolejkę. Byłem świadkiem jak chłopaki lat 16-18 w grupie około 7 stali od 2:00 w nocy w kolejce no i przyszli 2 (!) leśne dziadki w wieku 45 lat (chucherka) i siłą ich wypchęli z tej kolejki "bo nie było ich na tej liście" i teksty typu "weź #!$%@? młody" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A lista powstawała dzień, dwa wcześniej o 21 podobno bo wtedy się ludzie zbierali przed bankiem(kolejna ściema).

O 3 w nocy przed drzwiami do banku stoi kolejny żałosny klaun, który to jest od tego marnego handlarza co posiada sklep i on trzyma listę i kto podchodzi to każe się wpisywać Na pytanie gdzie jest te 100 ludzi co się już wpisani to powiedział, że lista była wczoraj tworzona.... Byłem o tej godzinie jakoś 20 osobą fizycznie, ale na liście 120 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz do rzeczy - czy są na sali jakieś Mirki, którzy chcą utrzeć nosa temu pajacowi co skupuje od razu dla siebie po 50 monet? Przy okazji możecie również zarobić po trochę sianka :) A handlarzyna zobaczy, że już wystarczajaco długo robił ludzi w #!$%@?...( ͡° ͜ʖ ͡°) Start godzina 3:00 dnia 9.02.2022, hasło: WYKOP

I na dodatek ten marny handlarzyna staje na schodach i mówi "proszę się nie stresować, na pewno dla każdego starczy", a za chwilę przychodzą jego znajomi i podwładni (dla uściślenia są to leśne dziadki).

Potrzebna jest grupa mocnych ludzi przede wszystkim i w gadce (i siłowo również, bo różnie może się to skończyć ), żeby zakończyć ten proceder, który w Gdańsku trwa od lat...

Jedyną prawidłową opcją jest kolejka! ustawiasz się w nocy i czekasz na swoją kolej, tak jak w pozostałych oddziałach, a w Gdańsku grasuje mafia numizmatyka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki w nas siła i nadzieja...

#numizmatyka #gdansk #polska #janusz #gielda #pytanie #pracabaza #silownia #bukmacherka #pieniadze
  • 113
@dark_hvac: Chłop z mojej dalszej rodziny jest właścicielem firmy budowlanej.

Około 10 lat temu połasił się na przetarg w Gdańsku. Zaproponował najlepszą ofertę i wygrał

Zrobił co miał zrobić, przyszedł czas na zdanie projektu... I projekt odrzucony, do poprawki i tak 15 razy, czepiali się dosłownie każdej głupoty, aż wyszło na to, że nie dość, że nie zarobił to jeszcze stracił

Rok później wygrał, ale jako pierwszy podwykonawca.

Zrobił robotę (zarobił