Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak najlepiej przerwać ciąg alkoholowy? Zjazd jest niesamowicie ch*jowy. Ładuję witaminy i wodę ale zespół odstawiennny jest tragiczny - cały czas są myśli w kierunku wypicia z barku alkoholu w celu ulżenia w mękach ale to droga do nikąd. Może podbić do rodzinnego po benzodiazepiny (cloranxen albo lorafen) ale oni niechętnie takie rzeczy przepisują. Jakis pomysł dla zgonującego od 2 dni człowieka?
#alkoholizm #alkohol #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ff291c3be9540a5d023313
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
Psychiatra, on przepiszę Ci albo relanium albo inne benzo. Od relanium się możesz uzależnić i będziesz musiał stopniowo po wszystkim zmniejszać dawkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: n-acetylocysteina wspomaga wątrobę i walkę z uzależnieniami, alcar działa ochronnie na mózg. U mnie przyczyny alkoholizmu są psychiczne, to są problemy z którymi nie radzę sobie w świecie więc mój mózg doczepił sobie "sposób" żeby o nich zapomnieć. To jest taki nawyk w działaniu, coś co robię żeby "poradzić" z problemem. Ale potem on dalej tam jest, mi na razie pomaga jak próbuję się skupić na tym co mogę zrobić
@suqmadiq2ama: jedynym lekarstwem jest zrozumienie sedna choroby, zrozumienie własnej głowy, przepracowanie sytuacji, które doprowadziły do picia i kontrola. W ten sposób można w 100% zatrzymać rozwój choroby i prowadzić normalne, zdrowe życie. Farmakologia działa doraźnie i pozwala przerwać gorszy moment mogący doprowadzić do picia. Nawet wszywki są gówno warte jak głowa dalej jest chora.
DiabelskaPrzyjaciółka: Nie polecam benzo (Xanax here) bo schodzenie z nich jest 10 razy gorsze niż z alko. A brałem tylko 1.5 miesiąca minimalną dostępną dawkę SR.

Syndrom odstawienny może trwać i z tydzień (albo więcej). Zależy jak bardzo zaawansowane jest to picie. Objawów raczej nic nie zniesie poza czasem. Zależy też jakie to objawy. Generalnie polecam odwyk, terapię, może podcast Sekielskiego albo Co ćpać po odwyku.

Zaakceptował: sokytsinolop