Wpis z mikrobloga

@White_Magpie swoja drogą taśmociągi powinny mieć łagodny start i hamowanie.
Zamknięty alko to jeszcze nic. W de popularny jest federweisser (burczak w Czechach). Jest to gazowany półprodukt z produkcji wina, całkiem dobry, ale sprzedawany jedynie w sezonie, bo musi być świeży. Otóż w sklepach jest kategoryczny zakaz kładzenia tych butelek na taśmociąg lub ich zakręcania. Widziałem raz jak ktoś postawił, buteka się zachybotała, upadła i jak to nie pierdyknęło sokiem na wszystkie
@White_Magpie: Zwykle „ proszę położyć butelki rownolegle do taśmy” by rozwiązało problem, zamiast tego robisz z tego problem milenijny, za ktorego matematycy dostają kupę kasy. Zastanawia mnie dlaczego tak nisko leży komunikacja miedzy ludzka, i podejrzewam ze z tego ze ludzie się frustrują i gotują w swoim sosie zamiast komuś coś zasugerować. Beka.
@White_Magpie Myślę że co roku ktoś z Ministerstwa Edukacji powinien pójść do jakiegoś Lidla czy Biedronki i obserwować kasy. Za każde 100 osób które nie potrafią położyć butelki zgodnie z ruchem taśmy powinno się dodawać godzinę fizyki gówniakom i tak co parę lat, aż się #!$%@? nie nauczą że okrągłe rzeczy się turlają. Tylko tym sposobem możemy uratować Polskę!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@White_Magpie:

W imieniu kasjerek serdecznie dziękuję ludziom, którzy stawiają butelki prawidłowo ( ʖ̯)


jedna kasjerka opowiadała mi że jakaś osoba ustawiła pionowo ruskiego szampana, przed samym końcem taśma szarpnęła, szampan upadł, wybuchł, i odłamki szkła poleciały prosto w twarz, ledwo uniknęła utraty wzroku w jednym oku, teraz jak już tylko widzi tak postawioną butelkę to prosi o delikatne położenie wzdłuż kasy, został jej specyficzny stres