Wpis z mikrobloga

@White_Magpie: ja zawsze kładę tak jak na obrazku ale w sumie sam na to wpadłem bo nigdy (nawet teraz) nie widziałem, żeby ktoś inny tak robił.
Za to rzeczy, które niesamowicie mnie #!$%@?ą w sklepach to brak rozdzielaczy zakupów (przekładek kasowych)i ogólne wyjebongo na ich używanie. Zwróciłem na to uwagę jak wyjechałem do Danii gdzie ludzie bez takiego rozdzielacza nie położą zakupów na taśmie (przynajmniej w Kopenhadze). Na początku mnie to
Pobierz tarasino - @White_Magpie: ja zawsze kładę tak jak na obrazku ale w sumie sam na to wp...
źródło: comment_1644169461JFOQfz5jCYySF9ohChnJTr.jpg
@White_Magpie: No co, @azetka doceniono twoją sztukę paintową xD Poza tym to norma na wypieku, że cykl wygląda tak: Wykop -> Jebzdzidy -> Wykop xD Miałem raz w gorących coś co miało z 2k plusów i następnego dnia w gorących weszło to samo, ale już z watermarkiem i chyba zgarnęło więcej plusików XD
@zenon_z_chorzowa1: Nie wiem ocb. Ja tylko napisałem, że ludzie sobie nie zdają sobie sprawy jak ludzie potrafią być upośledzeni. Wiesz masz w znajomych ludzi po studiach ogarniętych co nie przeklinają, a przychodzi ci sebek, co używa k**rwa zamiast przecinka bo nie potrafi się normalnie wysłowić, a przeczytanie regulaminu to dla niego za dużo.