Wpis z mikrobloga

Przyznać się, kto kupił? Husarska, Partynice, Wrocław. Flipper na pierwotnym sprzedawał po kosztach za gotówkę, ktoś wrzucił wpis trzy tygodnie temu, beka z flippera. Zaglądam po trzech tygodniach, ogłoszenia nie ma, wpisu nie ma. No zaleją nas te okazje.

#nieruchomosci
  • 14
@mookie: Ale dlaczego mam chcieć coś udowadniać? Naprawdę byłam ciekawa, jak to się potoczy. Już WKPI ogłosił, że bańka pękła, a tu ani wysypu promocji, ani spadku popytu nie ma. Nie mam dostępu do żadnych tajnych grupek flipperskich, z perspektywy szaraka żadnej wyprzedaży nie widzę.

@mookie:

Czyli nie wiesz, jak wygląda spadek popytu, skoro myślisz, że czekanie na kupca z gotówką 3 tygodnie to jest to.

I jeszcze:

Nowe mieszkanie po cenie z 2019


To spadkowicze od kilku lat czekają na ceny z 2019? To ma być to j*nięcie?
@mookie:

ale co chcesz udowodnić tym wpisem? Nowe mieszkanie po cenie z 2019 (8700 m2) w dobrej dzielnicy, gotowe a nie dziura w ziemii, wisiało 3 tygodnie i się w końcu sprzedało. To była realna cena za gotowy produkt, więc nie dziwota że nabywca się znalazł, choć trwalo to kilka tygodni a nie godzin jak jeszcze w 21.


Jeszcze sobie skopiuję zanim to też usuniesz. Ciekawe, czy na tagu są jacyś
@herbatananoc: dużo mieszkań na wtórnym spuszcza ceny, komentarze sprzedawców i pośredników ze do mieszkań jest dluga kolejka zainteresowanych juz nie dziala bo to widac jak bardzo zależy im na każdym zainteresowanym, wydzwaniają do Ciebie dwa razy na tydzień
@eskejper:

wydzwaniają do Ciebie dwa razy na tydzień


Nie, do mnie nie. ;)

Tylko to nie o to chodzi, czy ceny w W-wie w tym roku jeszcze 5% podrosną (tak sądzę), czy 5% spadną (też się nie zdziwię, choć teraz w to nie wierzę). Szukasz mieszkania, więc masz obserwacje z pierwszej ręki, zakładam, że jakbyś miał inne, to byś przedstawił inne. A tu, mam wrażenie, siedzą "zawodowi" spadkowicze, którzy tłuką to