Wpis z mikrobloga

@malywodzu99: nie wiem, moze przedmuchaj sprezonym powietrzem. bez plyty odpala sie bezglosnie w zasadzie, z plyta troche mieli ale doslownie te kilka sec zanim odczyta co ma odczytac i tyle. mam ps5 od premiery i ani razu nie zwrocilem uwagi na glosnosc konsoli, przy normalnym uzytkowaniu z tych paru metrow + normalnej glosnosci samej gry
  • Odpowiedz
@hekktik: konsola ma ledwo tydzień wiec raczej nie kurz :D . Moja po odpleniu z płyty przez kilka sekund chodzi mega głośno, potem przez ok minutę jeszcze cos mieli ale juz zdecydowanie ciszej i przy włączonym dźwięki z gry to tego już nie słuchać. Troche słabo jak faktycznie to tak ma działać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@malywodzu99: co za gra? ogolnie nie spinaj dupki, pewnie skupiasz sie na tym za bardzo, mnie bardziej #!$%@? sasiad #!$%@? od rana za sciana niz jakis krecacy sie przez 10 sec naped ps5
  • Odpowiedz
@malywodzu99: a no to ok. Tak, przy odpalaniu z plyta konsola jest glosna :/.

Ale jak nie brzecza ci cewki, jak mi, to nie ma czym sie przejmowac. Najwyzej wyjmuj plyte :D

Masz tez szczescie, ze nie miales wczesniej konsoli ta co godzine odpalala naped. Nawet jak grales w cyfrowa gre jakas xD
  • Odpowiedz
@malywodzu99: normalne, pierwsza minuta wyje jak Boeing, potem spada o jakieś 50%, a potem w ogóle nie chodzi tylko raz na jakiś czas.

Najlepiej uruchom coś z digitali, np to Astro coś tam, gra dla dzieci którą dają za darmo do PS5, i słuchaj jak chodzi. Jak nie piszczą cewki to jest git. Jak terkocze to sprawdź wentylator. Jeśli to Nidec to normalne, bo Sony woli pakować wibratory do kontrolera
  • Odpowiedz
@hekktik: Horizon Zero Dawn i God of War. Jestem po prostu zaskoczony tym hałasem, od pół roku mam konsole od konkurencji i jest cichutka. Teraz dokupiłem PS5 i po pierwszym odpaleniu płyty myślałem że dostałem uszkodzony egzemplarz. Kultura pracy u MS pierwsza klasa, pod tym względem bardzo się zawiodłem na Sony.
  • Odpowiedz
@metiniowiec: Potwierdzam. Ja kupiłem ją ze względu na exclusivy, nie miałem PS4 więc cała biblioteka z tej konsoli do ogrania. Multiplatformowe będę cisnął na Xboxie, tu tylko exy. Jak się ma PS4 Pro to raczej nie ma sensu póki co tego kupować.
  • Odpowiedz
@malywodzu99: Moja kryształowa kula mówi, że to celowa polityka dużej firmy żeby wywołać złe wspomnienia z wersji disc i przyzwyczajać klientów do konsol all digital w next generacji i drogich gierek z PS Store. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Moja kryształowa kula mówi, że to celowa polityka dużej firmy żeby wywołać złe wspomnienia z wersji disc i przyzwyczajać klientów do konsol all digital w next generacji i drogich gierek z PS Store. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mxhugo: i ta teoria ma jak najbardziej sens
  • Odpowiedz
@malywodzu99: @Zielony_Ogr: @mxhugo: swoją drogą, z zegarkiem w ręku, odpaliłem ps5 od zera do włączenia far cry 6, najpierw jest hałas przez 8,6, a potem jest hałas przez 4 czyli łącznie 13 sekund. Jezeli w ten sposób Sony przekona kogoś do zmiany na digital to ten ktoś jest po prostu zjebem albo dzieciakiem xD
  • Odpowiedz