Wpis z mikrobloga

zwyczajna ludzka godność, miłość do matki itp?


@yummy157: naiwne założenie, że każdy człowiek jest dobry i kocha swoją rodzinę ¯\_(ツ)_/¯ tym bardziej, że chodzi ci o faceta, który najpierw miał sprawę za pobicie matki, a potem wbrew woli swojego partnera zrobił mu comming out w telewizji, nie licząc się z jego uczuciami
@marv0oo: no ok, możesz wierzyć że cała rodzina jest w zmowie w sprawie rzekomego terroryzowania matki przez Biedronia i to nie ma żadnego znaczenia dla mnie. Wierz sobie w co chcesz. Also wyoutowanie chłopaka to grzech, ale niezbyt dobry argument jeśli próbujesz uzasadniać to, że bije i zastrasza własną matkę.

Swoją drogą wiesz kiedy sprawa została nagłośniona? Przed wyborami i to oczywiście totalny przypadek że akurat wtedy i że akta z
no ok, możesz wierzyć że cała rodzina jest w zmowie w sprawie rzekomego terroryzowania matki przez Biedronia


@yummy157: albo mogę wierzyć w wyrok sądu, który Biedronia nie uniewinnił, tylko warunkowo uniewinnił ¯\_(ツ)_/¯

ale niezbyt dobry argument jeśli próbujesz uzasadniać to, że bije i zastrasza własną matkę.

Nie, to argument mówiący, że jednak Robercik to nie taki fajny miły człowiek
gdyby nie bił, matka nie zgłosiłaby się na policję


@Bdzigost: szokuje mnie jak ludzie nie potrafią przeprowadzić bardzo prostego ciągu przyczynowo skutkowego XDDDDDDD

mordo, zgłosiła się na policję bo ją mąż bił, a spadło na Biedronia bo ich zastraszył że ma to wziąć na siebie.
@Volki:

Żyją w konkubinacie bez dziec

No i?

Jeden pobił swoją matkę

https://www.wykop.pl/wpis/63465841/#comment-224958545

drugi wszedł do Sejmu przez łóżko tego pierwszego

W wyborach parlamentarnych w 2019 uzyskał mandat posła na Sejm RP IX kadencji, startując jako przedstawiciel Wiosny z listy SLD we Wrocławiu i zdobywając 43 447 głosów


Czy to było łóżko na 43 447 osób?

oni nawet nie są w stanie stworzyć rodziny


Bo państwo im to uniemożliwia.

Coś jeszcze
Jeden z nich rozbil swoja matke do nieprzytomnosci moga sobie z hipokrytami z ordo luris liatke przybic


@bobikufel: Gej który jest przewodniczącym komisji praw kobiet w PE. Lepszego kandydata chyba na to stanowisko być nie mogło. xD
@yummy157: Problem z wyjaśnieniami Biedronia i jego matki jest taki, że nie trzymają się one kupy. Jak niby pijący i agresywny ojciec miał wpływ na to, że matka poszła zgłosić pobicie przez syna? Ofiary mają tendencję do zatajania i bronienia sprawców ale nie do konfabulowania i zwalania winę na inne osoby, a już na pewno nie na syna.
Dużo bardziej logiczna wydaje się wersja, że taka sytuacja faktycznie miała miejsce, może
@yummy157: No właśnie nie wiadomo, dalej mogła powiedzieć "nie wiem" "nie pamiętam" cokolwiek, a nie oskarżać niewinnego człowieka i to swojego syna przy okazji przyklejając mu też pobicie brata.

P.S. Z twojego wpisu wynika, że sprawę warunkowo umożono, więc swoich zeznań nie wycofała.