Wpis z mikrobloga

szokuje mnie jak ludzie nie potrafią przeprowadzić bardzo prostego ciągu przyczynowo skutkowego XDDDDDDD


@PeterGosling: to odbijamy piłeczkę
Szokuje mnie jak ludzie nie potrafią przeprowadzić bardzo prostego ciągu przyczynowo skutkowego xDDDDDDDD

mordo, wycofała zeznania, bo być może synalek jej groził. Nigdy nie widziałeś/czytałeś o takich rodzinach? Jak kobieta dostaje w pysk od męża, a potem z podbitym okiem mówi policji, że się wywaliła na szafkę? xD to czemu tu miałoby być inaczej?
Ale wypokowy przegryw nie będzie w stanie osiągnąć nawet w 5% tego co on


@NapalInTheMorning: co on osiągnął SWOJĄ pracą? xD najpierw był atrakcją w obwoźnym cyrku Palikota, razem z Grodzką, potem na fali swojej orientacji sobie nabił polityczną kabzę, potem na kłamstwie wbił siebie do EP, a swojego kochasia do Sejmu, a potem osiągnął zawrotny wynik 2,2% w wyborach, gdzie niesławna Ogórek miała 2,36% xD z czym do ludzi. Wszystko
@PeterGosling: nie mogę edytować, to skoryguję jeden swój błąd

mordo, wycofała zeznania,

Ona nawet tych zeznań NIE WYCOFAŁA XD więc xD a "oficjalne oświadczenie" przy wyroku sądu który Biedronia nie uniewinnił jest nic nie warte xD
@rakiwo: Sprawę umorzono właśnie w wyniku wycofania przez poszkodowana zeznan


@yummy157: bzdura! Doszło do warunkowego umorzenia postępowania. Masz to nawet w cytowanej przez ciebie wikipedii. Sprawdź jakie przesłanki muszą zajść, żeby można było warunkowo umorzyć postępowanie.

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/art-66

Sąd może warunkowo umorzyć postępowanie karne, jeżeli wina i społeczna szkodliwość czynu nie są znaczne, okoliczności jego popełnienia nie budzą wątpliwości, a postawa sprawcy niekaranego za przestępstwo umyślne, jego właściwości i warunki
To prawda, przyznałem swój błąd kilka komentarzy dalej. Gdybyś je przeczytałem pewnie byś też wiedział skąd wziąłem te informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yummy157: to jeszcze napisz to do @grubson234567 bo on dalej brnie w swoje urojenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale nie ma znaczenia w sprawie


Jednak ma, bo uznanie winy - chociaż ma charakter prowizoryczny - jest dość jednoznaczne. Pozdro.
@L3stko: W wspólnym oświadczeniu biedroniowie stwierdzili ze do niczego takiego nie doszło między nimi. Faktem jest za to pobicie jego matki (przez ojca). Oczywiście szczegółów się nie dowiesz, bo akta sprawy zniknely w niewyjaśnionych okolicznościach.
@L3stko: Imo jest prawdziwe, w szczególności że cała sprawa dotyczyła nie tylko Biedronia i jego matki ale też reszty rodziny (w tym dwóch jego braci). Żaden z członków rodziny nie przedstawia innej wersji.

Dodatkowo fakt że zostało to nagłośnione akurat przed wyborami i akta z tej sprawy zniknęły śmierdzi jeszcze bardziej
Dodatkowo fakt że zostało to nagłośnione akurat przed wyborami i akta z tej sprawy zniknęły śmierdzi jeszcze bardziej


@yummy157: akta sprawy zaginęły w 2013 roku, a przynajmniej wtedy ujawniono ich brak. Tak tylko sobie gdybam, że akta zaginęły mniej więcej gdy zaczął robić karierę polityczną i pierwszy raz był posłem. Oczywiście to tylko zupełny przypadek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yummy157:

– Fakt zaginięcia ujawniony został na początku czerwca 2013 r. – informuje prezes. Wyszło to na jaw, gdy dziennikarz zwrócił się o wyrażenie zgody na dostęp do nich. Okazało się wówczas, że akt nie ma w archiwum. Przeprowadzona kontrola i sprawdzenie archiwum nie doprowadziły do ich odnalezienia. Kontrola prezesa sądu także nic nie zmieniła.


https://www.rp.pl/w-sadzie-i-w-urzedzie/art9364131-nie-ma-akt-nie-ma-sprawy-roberta-biedronia
@L3stko: oba artykuły są z 2k19 czyli po ujawnieniu sprawy w mediach. Nie dokopałem się do niczego przed 2k18 o zniknięciu akt, a źródła które twierdzą, że akta zniknęły w 2k13 (w tym tvp) powołują się najczęściej na artykuł RP który wysłałeś.
@L3stko: jaki ty jesteś pociesznym dzbanem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz jaki dziś dzień? Początek weekendu. Ja wiem ze jako wypkopowy konfederacki #przegryw nie wiesz z czym to się wiąże, ale ostatnia rzecz, jaką robiłem wieczorem, to siedzenie na wypoku. Jawet jest mi ciebie trochę szkoda.

Twoje Zdrowie!