Wpis z mikrobloga

@yummy157: Kolego opowiadasz bzdury. Słowo WARUNKOWO umorzono oznacza, że zeznania nie zostały wycofane tylko uznano, że wystąpiła na tyle niska szkodliwość czynu oraz wystąpiły jakieś okoliczności przez które, sąd nie zdecydował się ukarać oskarżonego.

Gdyby było jak piszesz zostałby uniewinniony. Także nie koloryzuj historii.
@yummy157: Absolutnie żadnego poza tym, że wymowa posta, który na ten moment zebrał 472 plusy wywraca rzeczywistość do góry nogami i ukazuje Biedronia jako ofiarę tej sytuacji, a fakty (niestety dla Ciebie) na to nie wskazują.

Zresztą, przejrzałem Twoją aktywność - przestań się kolejny raz rżnąć głupa, że rzekomo nie potrafiłeś zweryfikować myśli, jaką przekazujesz. Dobrze wiedziałeś, co robisz.

I nawet teraz, gdzie zostałeś skompromitowany, nadal plujesz jadem i piszesz o
@bodziodestruktor: boli cię że wycinek z wiki zebrał tyle plusów? Przeciez to nie ja go pisałem.

Swoją drogą jaka jest rzeczywistość? Bo rozumiem że masz dowody na to, że biedron i cała jego rodzina zastrasza matkę.

Zresztą przejrzałem twoja aktywność


Miło mi

I nawet teraz, gdzie zostałeś skompromitowany


Powtórzyłem poprostu bzdurę która przeczytałem na portalu Korwina. Pretensje miej do niego że umieszcza na swojej stronie fejki XD

Z resztą przyznałem się
No tak na nic innego nie czekałem jak na chłopaka z Rymanowa który tłukł swoją matkę.


@Warszawskisuoik: tak.
Pisowskie prawaki stosują tę metodę kiedy w temacie pojawiają się Niemcy, a homofobiczne prawaki kiedy pojawia sie Biedroń.
Niemcy nie mogą krytykować Polski bo wojna, a Biedroń tez ma zakaz odzywania sie, bo bił mamę.
Atakowanie autora opinii zamiast argumentów to klasyczna prawacka manipulacja i błąd merytoryczny.
zgasił cię jak peta, wyszedłeś na pelikana xd


@Ogorek95: w 2000 roku matka oskarżyła własnego syna, ktory był nikim, sprawę umożono, żeby w 2019 jak już jest kimś wydać wspólne oświadczenie że w sumie nic takiego nie było.
Czyli matka kłamała oskarżając własnego syna 19 lat wcześniej, żeby po 19 latach wspólnie przyznać co by nie tracił renomy że jednak wszystko było gites.

No nie jest to podejrzane nic a nic,
@yummy157: no #!$%@?ł, wyszła sraczka i łagodzą.
Jeżeli sąd umorzono to do czynu doszło. Reszta to prowe #!$%@? żeby lemingi chwytały, co nienwyjlucza że potem było lepiej między nimi. Imho #!$%@? matki nie jest spoko, zwłaszcza jak pozuje na takiego peace love itd