Wpis z mikrobloga

Soniarze to rak toczący współczesny rynek gejmingowy. Wystarczy im pokazać kawałek prerendowanej scenki CGI z dodanym pięknym zachodem słońca i odbłyskami na karoserii, a ci już mają mokro w majtach i ze szczęką na podłodze lecą do Media Marktu wydawać ciężko zarobiony hajs. Ja doskonale zdaję sobie sprawę, że bycie fanbojem odbiera obiektywizm i uruchamia emocje, ale twierdzenie, że „Gran Turismo 7 jest grą obłędną” to już przejaw naprawdę ciężkiego upośledzenia mózgu i niebywałej wręcz ignorancji. Nie trzeba być jakimś super znawcą by zauważyć, że producenci tworząc ten tytuł poszli po linii najmniejszego oporu. Gra wygląda biednie i skromnie, ascetycznie wręcz. Tekstury są tak mało szczegółowe, że przywodzą na myśl gry z PS3, a nie rasowego next gena. Jeśli tego nie widzicie to albo jesteście ślepi, albo macie klapki na oczach.
Nie pokazali nawet sekundy prawdziwej rozgrywki, gdzie kamera znajduje się za samochodem, a już latacie po forach i pałujecie Wiplera. Ja wiem, że co niektórym do dobrej zabawy wystarczy obręcz od koła i kawałek kijka, tudzież czteropak harnasia i najnowszą fifka, ale uwierzcie, są ludzie, którzy naprawdę mają jakieś wymagania wobec gier i nie przyjmują wszystkiego bezkrytycznie takim, jakie ono jest. Jak chcecie być frajerami, to śmiało, dla mnie ta gra nie jest warta nawet 30 złotych. Poza tym cała ta formuła nudnych wyścigów torowych odstaje znacząco od standardów naszych czasów. Może doceni ją jakaś garstka fanatyków lubiących wyścigi za kierownicą, ale raczej nie przewiduje aby ta gra mogła przebić się szerzej do mainstreamu jak chociażby Forza. Szczerze? Ośmioletni Driveclub wygląda lepiej. :/

#ps5 #xbox #gry #konsole #pcmasterrace
Pobierz daeun - Soniarze to rak toczący współczesny rynek gejmingowy. Wystarczy im pokazać ka...
źródło: comment_1643895660V8PFoXd5IhmFoaxl355SQl.jpg
  • 9
@daeun: Ostatnimi czasy zaczęło mnie to bardzo zastanawiać, sposób redagowania Twoich postów jest bardzo toksyczny, łapanie się różnych głośnych rzeczy i hiperbolizacja problemów, ukazywanie ludzi którzy się z Tobą nie zgadzają jako ludzi o niskiej inteligencji lub prostaków. Zachowujesz się jak rasowy polityk xD masz może jakieś ambicje na bycie politykiem?