Wpis z mikrobloga

@Aerwin: ja tam plasuje the last jedi na 5 miejscu, after all są tam lepsze rzeczy i momenty niz chocby w ataku klonów gdzie anakin kroi gruszke i bawi sie z nią mocą. Ten film lubi sie za efekty i za poszczegolne momenty a nie za logiczną fabułe XD
@vortange05: @Pituch: ja nie cierpię tego filmu przede wszystkim za to, że o ile EP VII dał po latach nadzieję na nową trylogię, powrót starych bohaterów, inne podejście do efektów, ukłon w stronę fanów (Chociaż też trochę rozczarował fabularnie) tak EP VIII pokazał że Disney ma w dupie fanów i liczą się tylko słupki w Excelu. To co było budowane przez fandom latami, wylali do ścieków bez mrugnięcia okiem po
@Pituch potwierdzam, TLJ jest u mnie tuż za Imperium Kontratakuje i serce mi pęknie jak Johnson nie zrobi swojej trylogii. Ten facet to złoto - zrobił Loopera, najlepiej oceniane odcinki Breaking Bad, TLJ właśnie i Knives Out.
A co do Book of Bobba Fett... Jestem naprawdę zdziwiony, że ludzie przyjmują ten fanserwis z zachwytami. Wrzucenie tu Mando na cały odcinek nie trzyma się kupy, kurde przecież to ma dotyczyć Fetta, a tu
@DamSon: 8 cześć oglądałem 2 razy w kinie, za drugim razem poszedłem sprawdzić czy mi się cos w głowie nie #!$%@?ło, bo wydawało mi się, że to nie może być aż tak źle - ale było, nawet dziewczyna sie pytała po senasie, ale że jak to? Gwiezdne Wojny ci się nie podobały, niemożliwe? To tak jak dajesz kogoś kto chyba nie ma pojęcia o marce do nakręcenia kontynuacji, to takie coś