Wpis z mikrobloga

@grap32: "Hej, twój mem jest naprawdę zabawny :D Czy sama go stworzyłaś? Jesteś bardzo kreatywna! Z Twojego profilu wynika że bardzo ciekawa z Ciebie dziewczyna, wyślij mi na PW więcej Twoich memów :D"

Masz tu template spermiarska pało, może jedna na tysiąc ci odpisze frajerze xD
  • Odpowiedz
chlopie ty w glowie masz styropian i stad twoje urojenia. Tylko tobie i grupie podobnych spierdoksos wydaje sie, ze bronią jakichs nieprawdziwych doktryn w internecie


@grap32: tylko mi? OPka do której spermisz @Twoja__Pani też tak uważa (sprawdź plusy). Dalej będziesz pajacował czy zamkniesz potulnie jape?

Twoje zachowanie jest nie do obronienia, zamiast obrażać wszystkich naokoło po prostu #!$%@? zamilcz
InstrybutorzOrlenu - > chlopie ty w glowie masz styropian i stad twoje urojenia. Tylk...

źródło: comment_1643835609T1V0q3yWQ8ahME8RJEkXvz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jest napisane "tylko tobie i grupie podobnych spierdoksos", dokonujesz selekcji slow ze zdania dla uargumentowania swoich incelowskich tez. Taki debilizm sie trenuje przez lata czy jest u ciebie wrodzony?


@grap32: w takim razie OPka jest w grupie podobnych mi spierdoxów. Widze, że nie tylko jesteś spermiarzem, jesteś też frustratem i to na głębokim poziomie. Prawiczek?

  • Odpowiedz