Wpis z mikrobloga

@BUS_pl: @mirelle: #!$%@?. Nie wie jak dużo zyskał. U mnie żona chciała się wyspać ja też nikt z dzieckiem spać nie chciał nigdy. Szczególnie jak robota potem była. Ja głupi się męczyłem aż po pół roku odkryłem że mogę wrzucić do żony i wyspać się gdzie indziej.
  • Odpowiedz
to takie rodzicielskie #!$%@? żeby dodać atrakcyjności ogłoszeniu i wprowadzić tam elementy śmieszkowania


@eltanol3000: o nie, czyli dałam się złapać na jakiś ojcowski bait XD

Co jakby to p0lka napisała że mąz śpi z dzieckiem a ona w drugim
  • Odpowiedz
@Sprus Jak sie dziecko drze w nocy to najlatwiej dac do matki. Niestety jak jest małe łóżko to tatko musi się wynieść. A potem jak sie dziecko przyzwyczai to duzo czasu mija zanim samo zaczyna spac.
Nie rozumiem gdzie w tym schemacie bankomat? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mirelle: Nie wiem czemu ktoś chce przy tym skrinie współczuć ojcu. Albo stawac po którejkolwiek ze stron. W sensie - nie wiemy nic o ich życiu rodzinnym. Początki rodzicielstwa (z tego co czytam) są bardzo trudne. Kończy się to, co było, matka wiecznie zmęczona, często z depresją, bo uwiązana w domu, oboje też często pewnie niewyspani, nie mają na nic ochoty.
Takie życie jak ktoś się decyduje na dziecko.
Kto
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek Sa rozne dzieci. Niestety czasem pierwsze dziecko jest takie ze rodzice nigdy sie nie zdecyduja na kolejne. A sa tez takie co tylko sie karmi i przebiera. Gratulacje wygrania genetycznej loterii, niestety nie kazdy z nas ma tak łatwo. ()
  • Odpowiedz
@Cernold Książki książkami a życie Sobie. Sorry ale nie kazda metoda z ksiazek sie sprawdza. Serio jakbys mial dziecko to bys utęperował Swoja wszechwiedzę. A tak przy okazji najwiecej dzieci maja rodziny ktore nie posadzalbym o czytanie książek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
każdy to kupuje i prawie nikt tego nie używa bo kaszojad woli spać z rodzicami.

a chłop idący spać do drugiego pokoju to bynajmniej nie kara. xD

@eltanol3000: Tyle prawdy! Mało tego kaszojad będzie się wpie#dalał do sypialni nawet jak się już przerzuci na hot-dogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wierszorob w tym że kobiety często po urodzeniu się dziecka używają go do odgradzania się od męża

Facet zrobił swoje teraz jego zadanie sprowadza się do #!$%@? i przynoszenia kasy bo był tylko celem do osiągnięcia uprzywilejowanego statusu matka i żona. Teraz facet jest w dupie.

Kobiety które stracą na rozpadzie związku bardzo długo mogą udawać miłość i trwać z facetem który je zdradza tylko dlatego bo się to opłaca
  • Odpowiedz
@Sprus Zapomniales dodac ze wykorzystuja go do wymiany pieluch, usypiania, gotowania, wynoszenia śmieci, zamawiania jedzenia, puszczania, wywieszania i prasowania prania, odkurzania, zmywania, scierania kurzu, tankowania samochodu, masażu stóp, masażu pochwy, wnoszenia mebli, skręcania mebli, wymiany żarówek, wieszania firanek, malowania scian, i jeszcze z miliona innych rzeczy ktore normalni mężczyźni robia. Bez obrażania sie że to ich obowiązek. Bez specjalnego statusu i bez darcia #!$%@? ze mezczyzna w zwiazku to bankomat. (
  • Odpowiedz
i jeszcze z miliona innych rzeczy ktore normalni mężczyźni robia. Bez obrażania sie że to ich obowiązek. Bez specjalnego statusu i bez darcia #!$%@? ze mezczyzna w zwiazku to bankomat. ( )


@wierszorob: ty serio nie rozumiesz różnicy między normalnym podziałem obowiązku w związku a tym czym jest bycie beciakiem?

to nie mamy o czym rozmawiać xD
  • Odpowiedz
@mirelle: Niestety, chłop jak się weźmie za typowa Polke to potem tak kończy. Ostatecznie zostanie bez połowy majątku i z alimentami jak pani postanowi przeskoczyć na inny kwiatuszek.
  • Odpowiedz
@Sprus No właśnie Ty brzmisz jak ktoś kto spisuje w excelku kto ile wynosi do zwiazku i rozlicza się z tym na koniec miesiaca. Wyciagasz jakies teorie o udawanej miłości, specjalnych statusach matki (zupelnie jakby ojciec nie byl statusem) i naciskach na ślub po jednym komentarzu gościa ze musi troche spać na kanapie. Koledzy tutaj w komentarzach wyjaśnili jal czesto jest to zjawisko. Rozumiem ze beta bankomaty to zjawisko ktore Ty
  • Odpowiedz