Wpis z mikrobloga

@mirelle: u mnie tak jest i ojciec bombelka stwierdził, że to najlepsza decyzja ever. On wyspany do pracy, może sobie wieczorkiem popykać w spokoju na konsoli, nikt mu nie ryczy w ucho ani nie kopie po żebrach. Dla mnie też wygodnie, bo nie niszczę sobie kręgosłupa ciągłym wkładaniem i wyciąganiem dzieciaka z łóżeczka i wystarczy że się budzę na płacz a nie przez ciągłe chrapanie( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
To ja przytoczę sytuację z hotelu, kobieta robi awanturę na recepcji bo wpisała "2 dorosłych i dziecko 2 lata" w rezerwcje, hotel wstawił do pokoju łóżeczko dla dziecka, a ona awanturuje się że chciała łóżko dodatkowe dla męża bo ona śpi na łóżku z dzieckiem, a mąż ma spać oddzielnie, komedia, kurtyna
  • Odpowiedz
@eltanol3000: aż tak dobrze to nie ma, ale już niedługo xD

@NieBendePrasowac: jedno dziecko, mleka modyfikowanego nie je w ogóle. Próbowaliśmy, ale nim pluł xD

Nie wiem, może mamy wyjątkowe szczęście albo jakiś popsuty egzemplarz, ale od pierwszego dnia dziecko śpi samo w swoim pokoju.
A jak w nocy płacze, a wiemy że jest najedzone i nie ma pełnej pieluchu, to mamy system w którym nie reagujemy. 5
  • Odpowiedz
@Cernold: widzę że nie rozumiesz więc powtórzę :

od 3 do 5 rano co 10 minut konsekwentnie próbujecie dziecko odłożyć a ono coraz bardziej płacze.


Co wtedy robisz? Jesteś konsekwentny i przez pół roku próbujesz dziecko odkładać, ktore zmeczone w koncu zaśnie i czujesz sie wygranym czy odpuszczasz i o 3 bierzesz dziecko do swojego łóżka? Gdzie tu masz coś wspólnego z umiejętnością opieki nad dzieckiem?
  • Odpowiedz