Wpis z mikrobloga

@bezbekpol: ale serio, wam nie zapala się żadna lampka bezpieczeństwa w takich sytuacjach?
ledwo poznana typiara z internetu proponuje ruchanie po 2 wiadomościach, no przecież to jest #!$%@? czerwona lampka jak #!$%@?
skoro tobie tak łatwo poszło, to ile takich osób było przed tobą? 10, 20, 50? ile z nich miało choroby weneryczne? itp. itd.

miałem 3 razy na tinderze takie sytuacje, za każdym razem usuwałem parę
  • Odpowiedz
@Marekbiernattt: laska poznana na apce stworzonej do ruchania chce się ruchać.

Ostatnio byłem taki zaskoczony, jak po nocy nastał dzień.

Można pluć na p0lki korzystające z Tindera, jako dowartościowania swojego i tak #!$%@? w komos ego, które łowią beciaków, kukoldów i spermiarzy ale w tym przypadku należy zadać pytanie:

W czym jest problem z taką sytuacją? Chcesz to korzystaj, nie chcesz bo masz obawy to nie xd
  • Odpowiedz
miałem 3 razy na tinderze takie sytuacje, za każdym razem usuwałem parę


@Sierzant_Stuleja: No to nick masz adekwatny do swojego życia seksualnego. Poza tym wenery, to błąd statystyczny, tylko rozdmuchany, jak covid, przez media i populację.
  • Odpowiedz
@kuperdisco: jest Kolego Drogi, mam na myśli oryginalny zamysł i to, jak to działa na zachodzie.
Prawda - wiele lasek szuka związku, nie przeczę ale myślenie, że nawet takie nie korzystają z niej też do seksu to naiwność.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus:

No to nick masz adekwatny do swojego życia seksualnego


wiadomo, bo ruchanie tylko z osobą której się ufa i jest w związku to "stulejarstwo" xD
chcesz to rób co uważasz, ja nie mam zamiaru wkładać #!$%@? do jakichś typiar, które wcześniej #!$%@?ło
pół województwa
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja:

ale serio, wam nie zapala się żadna lampka bezpieczeństwa w takich sytuacjach?

ledwo poznana typiara z internetu proponuje ruchanie po 2 wiadomościach, no przecież to jest #!$%@? czerwona lampka jak #!$%@?


Oczywiście, że się zapala, bo;
a) jednak jest to dosyć rzadka sytuacja
b) nie wiem czy mam do czynienia z normalną laską, czy z jakimś fejkiem
c) nie znam jej intencji

Takie same obawy ma druga strona, a nawet
  • Odpowiedz
@bezbekpol:

Po pierwsze, dlatego właśnie polecam zawsze ruchać z gumą.


W gumie #!$%@? czuć, dlatego preferuję normalną relację z laską, w takiej sytuacji ona bierze tabletki i jest gitara
To jeden z powodów dla kórych nie jestem skłonny do takich akcji
  • Odpowiedz
wiadomo, bo ruchanie tylko z osobą której się ufa i jest w związku to "stulejarstwo" xD

chcesz to rób co uważasz, ja nie mam zamiaru wkładać #!$%@? do jakichś typiar, które wcześniej #!$%@?ło

pół województwa


@Sierzant_Stuleja: Pora dorosnąć. Nigdy nie wiesz ilu było przed tobą, w XXI wieku klasyfikacja na "do związku" i nie, jest dość głupia, bo ty zawsze jesteś tylko "obecnym" dla kobiety, jak przestaniesz być pożyteczny i wydawać
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: masz rację, nie wiem ilu było przede mną jednakże,
łatwość z jaką laska daje dupy jest dobrym wskaźnikiem tego ilu typów mogło być wcześniej

nie oznacza to, że laska która się z tym kryje nie może się #!$%@?ć, ale korelacja w powyższym przypadku jest raczej oczywista
  • Odpowiedz
@Marekbiernattt: dziwię się, że ludzie sądzą, że jest z nią coś nie tak. Kobieta ma 28 lat, więc ma bardzo mały wybór, zwłaszcza jak szuka kogoś z własnym mieszkaniem w jej wieku, lub mniejszym.
  • Odpowiedz