Wpis z mikrobloga

@hekktik: Sam dzbanie napisałeś

W cywilizowanym świecie, laska chętna na seks, po prostu uprawia z tobą seks


A kobiety są biologicznie uprzywilejowane w sprawach łóżkowych i zawsze go mają, zawsze go znajdą.
A facet? No facet musi się postarać, musi zdobyć i być cierpliwym

No równość że #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: czyli jak mowilem - sam sobie dopisales i sie prujesz, gdzie przypominam - pisalem do opa a nie do ciebie, no ale to przeciez "ja dzwonie" rotfl. zapomniales cos napisac o puszczalskich szmatach i kalafiorach
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

A facet? No facet musi się postarać, musi zdobyć i być cierpliwym


a jak to cie boli ze facet musi cos z siebie dac i "byc zdobywcą" to juz ci piwniczenie mozg wywrocilo na 2 strone i cofam co napisalem, prawdopodobnie na psychologa moze byc za pozno, milego bycia placzacym beciakiem jakie to plcie nie sa rowne rotfl
  • Odpowiedz
Laska jest zainteresowana OPem seksulnie i daje mu do zrozumienia, że ma ochotę na spotkanie w wiadomym celu, ale to nie znaczy, że jak on tylko otworzy jej drzwi, to ona sie na niego rzuci, no ludzie. Najpewniej spotkają się na żywo, pogadają jakiś czas, zobaczą czy jest chemia, czy W OGÓLE podobają się sobie fizycznie NAWZAJEM (bo chyba nie muszę tłumaczyć tego dorosłemu facetowi, że ze strony mężczyzny też musi być
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: W niezłym stanie wyparcia sobie żyjesz Panie kolego. Jedyna różnica między twoimi rozmówcami jest taka że oni ruchają a Ty nadal samotny bo musisz odbębnić te 3 randki obowiązkowo zanim będziesz chciał ją #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@hekktik Po co się kopiesz z przegrywami, mają swój świat i nie wierzą, że może być inaczej. Ale jak to, dwóch dorosłych ludzi umawia się na sex bo tego chcą? Niemożliwe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rustex2: Pamiętam jak opisywałem swoje przygody z tindera, licznik zatrzymał się na 19 póki co, to każdy mi pisał, że to bait xD

W niezłym urojonym świecie żyją wykopki i nie dopuszczają do myśli, że ktoś śmiał mieć więcej niż 1 partnera w łóżku
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: tak tak mitomanie onsy z nieznajomymi, to jest codzienność, wystarczy podejść do różowej i spytać czy się rucha, a ona na to: „no jasne! Chodźmy!” W jakim wy świecie żyjecie to nie wiem, albo syfilis już wam na mózg padł stąd te głupoty. XD
  • Odpowiedz