Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: no jak mowilem - to ze tobie sie nie zdazylo to nie moja wina. mi sie zdarzylo wiele razy, chociaz jak chce z laska byc dluzej to niekoniecznie mam ochote sie rypac na 1 spotkaniu. ba - nawet zdazylo mi sie to zasugerowac lasce ktora zachowywala sie jak kot w rui, ze nie mam zadnego cisnienia i jak mamy sie przespac to i tak zrobimy wiec nie musze leciec od
@bezbekpol: Ale mam udawać że nie uznaje takich kobiet za szmaty??
W cywilizowanym świecie obie płcie powinny mieć równy dostęp do seksu a tak nie jest bo to na mężczyźnie pada największą presją w ich zdobywaniu, spełnianiu ich wymogów itd. No bo dlaczego incele składają się tylko z płci męskiej? xD Powinna być zalegalizowana i promowana prostytucja by zrównoważyć szansę, a tak kobieta przez swoją biologiczna przewagę zawsze będzie uznawana za
@hekktik: Czyli powie mi, że kobietą nie zależy na wyglądzie czy co? XD

Zachowujesz się jak typowy simp. Od kobiety nie powinno się wymagać niczego w kwestii seksu a facet powiem robić wszystko i sobie na niego zasłużyć xD

Ja się kieruję swoimi doświadczeniami a nie wypokiem
@Sierzant_Stuleja: Ale czy ty na serio myślisz, że laska po 2-3 minutach wskoczy OPowi do łóżka, bo tak napisała na tinderze xD? Miałeś KIEDYKOLWIEK taką sytuację?

Laska jest zainteresowana OPem seksulnie i daje mu do zrozumienia, że ma ochotę na spotkanie w wiadomym celu, ale to nie znaczy, że jak on tylko otworzy jej drzwi, to ona sie na niego rzuci, no ludzie. Najpewniej spotkają się na żywo, pogadają jakiś czas,
@Jestembogaty: ja gdzies napisalem ze to norma? znow wychodzi ze to ty dzwonisz. pisze do kogos innego, przyleciales sie #!$%@?, cos sam do siebie sie plujesz na teksty ktore wymysliles. a prawda jest taka jak napisalem - dupa boli bo nie wiesz nawet jak to jest, stad masz takie negatywne podejscie do tego. btw nie wiem czy wiesz ale jakbys mial cos zalapac od laski to zalapiesz niezaleznie czy to bedzie
Zachowujesz się jak typowy simp. Od kobiety nie powinno się wymagać niczego w kwestii seksu a facet powiem robić wszystko i sobie na niego zasłużyć xD


@Pralko-suszarka: rotfl. gzdie ja cos takiego napisalem? nastepny #!$%@? ktory sobie dopisuje sam teksty i z nimi dyskutuje. naparwde czy wam oczy #!$%@?ą zarosly ze macie takie problemy z czytaniem