Wpis z mikrobloga

@Pralko-suszarka: można dążyć do równości, nie wiem względem dostania się do pracy/studia niezależnie od wyglądu/rasy/płci , ale jak można dążyć do równości w kwestiach damsko męskich? kobietka bierze sobie kogo chce, facet bierze sobie kogo chce, co tu regulować?
  • Odpowiedz
można dążyć do równości, nie wiem względem dostania się do pracy/studia niezależnie od wyglądu/rasy/płci , ale jak można dążyć do równości w kwestiach damsko męskich? kobietka bierze sobie kogo chce, facet bierze sobie kogo chce, co tu regulować?


@guwni_zajeb_zasra: Kobieta bierze sobie do łóżka kogo chce, a facet kogo zdobędzie ¯\_(ツ)_/¯

Nie ma równego dostępu do seksu w przypadku obu płci. Nie bez powodu to damska prostytucja cieszy się największą
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Ja nie wiem w czym problem, tak zawsze było jest i będzie.
To tak jakby kobiety chciały regulacji w pracy np. na budowie skoro są słabsze to powinny lżej pracować za te same pieniądze xd
Nie lubisz się uganiać, zdobywać, idziesz do prostytutki albo szukasz relacji sponsorowanej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja nie wiem w czym problem, tak zawsze było jest i będzie.


@guwni_zajeb_zasra: Ahh, kobiety od zawsze były kurami domowymi których zadaniem było pranie, sprzątanie i bycie pod butem mężczyzny, może do tego wrócimy bo ta naturalna równowaga została zakłócona przez feminizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tak jakby kobiety chciały regulacji w pracy np. na budowie skoro są słabsze to powinny lżej pracować
  • Odpowiedz
@guwni_zajeb_zasra: To raczej twój wywód można sprowadzić do:

"Póki mnie problem nie dotyczy, to znaczy że nie istnieje. A jeśli istnieje, to niech sobie wszyscy radzą sami". I to jest mega płytki egoizm + hipokryzja, bo jakbyś był w analogicznej sytuacji, to również byś się o to starał xD

No i nie ma w tym żądnej filozofii
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Ale to przecież zrozumiałe, że jeżeli ktoś czegoś nie ma co ma inny bez problemu to rodzi się z tego powodu zazdrość, złość, chęć zmiany itp. itd. - wszystko spoko.

Za to nie spoko - gdy dorabia się do tego jakąś całą filozofię równości i nierówności.

Taki jest świat, na jednego nie lecą laski na innego lecą, chcesz poruchać zrób coś z tym zamiast klepać w klawiaturę o niesprawiedliwości.
  • Odpowiedz
Ale to przecież zrozumiałe, że jeżeli ktoś czegoś nie ma co ma inny bez problemu to rodzi się z tego powodu zazdrość, złość, chęć zmiany itp. itd. - wszystko spoko.


@guwni_zajeb_zasra: Przykładem są kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to nie spoko - gdy dorabia się do tego jakąś
  • Odpowiedz
W klubach czy pubach też da się nawiązać znajomość w 2 minuty, która doprowadzi do sexu i nie trzeba potem kontynuować znajomości, jak i nawiązanie jej nie wymaga lata budowania zaufania.


@meh123: ale w pubie widzisz i rozmawiasz z drugą osobą, a pare zdań z osobą której nie widziałeś i nie słyszałeś to zupełnie inna bajka
  • Odpowiedz
seks w przeciwieństwie do zawodu jest podstawową potrzebą fizjologiczną


@Pralko-suszarka: Nie , nie jest
Seks jest potrzeba fizjologiczną ale nie podstawowa.
Podstawowe potrzeby to sen, jedzenie, picie, wydalanie. Bez nich umrzesz. Bez seksu nie umrzesz , i są ludzie którzy żyją bez tego wiele lat
  • Odpowiedz