Wpis z mikrobloga

Ale niestety tak własciel


@assurin: No beznadziejny właściciel, wyciągnął zespół ze środka tabeli na podium. Słabo, nie?

Ja rozumiem, że każdy oczekuje fajerwerków, ale bądźmy uczciwi. Wszystkie decyzje z ostatnich okienek bronią właścicieli i zarząd. Drużyna dobiła do ścisłej czołówki i w niej pozostaje, a inni mimo wielomilionowych transferów poszli w dół. Takie są fakty.

Pieniądze czekają na lato, bo wtedy będzie sporo wydatków.


@koniecswiatajestbliski: @xkonkixx: @ef4L:

Powtórzę
@jamtojest2 nie ukrywajmy, że kasa Żydzi bardzo. I do tego mam jedynie zastrzeżonie. Do niczego innego. Botman nie jest na tą chwilę nic pewno, dalej sroki są w grze o niego. Dwa, jaki kolwiek brak zakupu/wypożyczenie so oraz "10" to jest hazard wielki. Każdy konkurent o walkę o top4 wzmocnił się bardzo a my można powiedzieć sie osłabiliśmy, mówiąc Romkowi, że ma szukać nowego zespołu.
@jamtojest2: rozumiem jaka jest sytuacja, ale nie wierzę, że nie dało się ściągnąć jakiegoś obrońcy na wypożyczenie, albo chociaż jakiegoś średniaka na zasadzie wolnego transferu. Nie wygląda to dobrze. Kjaer kontuzjowany, Romagnoli i Tomori też co chwilę albo kontuzja albo kartki albo covid. O Gabbi nawet nie wspominam bo nie wiem co on robi w takim klubie.
@koniecswiatajestbliski: Ja też się trochę boję, ale trochę też rozumiem. Przez lata Milan ściągał mnóstwo szrotu na sztukę, jakieś wynalazki na kiju, z dupy wziętych przeciętniaków, jakichś Gustavo Gomezów, którzy potem przez lata wisieli na liście płac. To m.in. przez takie operacje mieliśmy przerośniętą kadrę i mnóstwo zmarnowanych pieniędzy. Teraz władze uznają, że jak kupować, to albo graczy na których da się zarobić (np. Hauge), albo docelowych do gry.