Wpis z mikrobloga

@niemampsa: Ale co ty chcesz teraz człowieku osiągnąć? Co ty chcesz teraz pokazać? Ty myślisz, że jak sobie usiądziesz przy tym swoim komputerku i wyrwiesz z kontekstu jakieś moje wypowiedzi. Jakieś moje frazy, które luźno wypowiedziałem w przypływie chwili, emocji, ekscytacji. Ty myślisz, że jak ty sobie potniesz taki filmik i wrzucisz go na Twittera, czy na wykop, to ty podważysz moje 30 lat pracy jako dziennikarza? Bo co? W imię
Pobierz S.....z - @niemampsa: Ale co ty chcesz teraz człowieku osiągnąć? Co ty chcesz teraz p...
źródło: comment_1643645006mL5yyjEgY1snQCTp5tdBgz.jpg
@Sebastian_Enrique_Alvarez: Dla mnie polskie dziennikarzyny sportowe to jest jakiś fenomen. Zarabiasz na życie komentując piłkę nożna, a i tak nie masz o niej zielonego pojecia. Już na wykopie ludzie postują celniejsze analizy. A najbardziej wcvrwiającą osobą jest Borek Kopyciarz. Przygłup z dębicy wygłaszający swoje mądrości jakby przemawiał w orędziu do narodu, które jednocześnie brzmi jak wyciągnięte z generatora i jednocześnie może mówić o taktyce Bayernu i sadzeniu ogórków.
@stanleymorison prosta sprawa z tym fenomenem. Masz takiego Matiego. Co mu trzeba oddać, długo pracował by dojść tam gdzie był jeszcze kilka lat temu (przed KS i twitterowaniem). Jakość jego komentarza, ogromna wiedzą o Bundeslidze (nawet nie ma co mówić, że takiej nie posiadał), rozpoznawalnosc, doprowadziła go do momentu, w którym gość zacząłbyc najmądrzejszy w każdym temacie. Pouczać selekcjonerow, trenerów, pilkarzy. Wyciągać jakieś insajd info, które się potem nie sprawdzało. Zaczął zgrywać