Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od zawsze miałem nienajgorsze powodzenie u płci przeciwnej. Bardzo często jak już dochodzi do jakiejś relacji to one same inicjują kontakt. Nie wiem czemu, ale próbuję na siłę znaleźć jakiś #!$%@? ideał, w każdej lasce praktycznie mi coś nie pasuję. Tak obiektywnie oceniłbym swój wygląd na 7/10. Przechodząc do story, niedawno zapoznałem się z pewną laską, która jest dla mnie takie 4/10 może z potencjałem na troszeczkę więcej. Ogólnie dobrze się dogadujemy, najważniejsze jest dla mnie to, że nie księżniczkuje przez co nie muszę robić fikołków by pannę zainteresować. Jest ogólnie dla mnie turbo miła, no można powiedzieć, że łechta mi ego, a z racji, że mam osobowość narcystyczną bardzo mi to odpowiada. Problem w tym, że jakoś mnie nie pociąga, niby na zdjęciach się prezentowała całkiem dobrze, ale w rzeczywistości dostrzegłem wiele mankamentów. Relacja się rozwija, laska się zaangażowała, nie chciałbym jej też robić złudnej nadziei na cokolwiek więcej. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach nie da się znaleźć fajnej laski, która by nie miała w okuł 40 spermiarzy, przez co osobiście świadomie się wycofałem z tego wyścigu szczurów. Czy ktokolwiek z was był może w dłuższym związku z kobietą z niższej ligi i byłby w stanie pokrótce przedstawić z swojego punktu widzenia jak to wyglądało? Obawiam się, że męczyłbym się w tym związku, bo jednak mężczyźni są wzrokowcami.

#logikaniebieskichpaskow #chad #gownowpis #zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f6025199f26e000a5d091a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania Wspominasz że masz osobowość narcystyczna i to typowe dla ludzi z tym zaburzeniem że poszukują idealnej miłości, relacji, partnerki, możesz tak całe życie szukać i nie znajdziesz nikogo jeśli sobie tego nie uswiadomisz i nie zaakcetpujesz że ludzie idealni nie są, ty też nie jesteś.

To taka dodatkowa uwaga, bo wspominałes że szukasz ideału. A jeśli chodzi o ten konkretny przypadek to bym odpuściła jeśli ci się fizycznie nie podoba to
Smutnyzeinnimajalepiej: Dziewczyny same cię zaczepiają? Ja jako przegryw-prawiczek(lvl24) ,mogę powiedzieć tobie:ok wygrywie ,wcale nie zazdroszcze,wogóle nie jest mi przykro że masz lepiej o demnie,nic a nic mnie to nie rusza ,cieszę się twoim szczęściem ,i jeszcze wiele innych pozytywnych słów ,i wogóle happy,i łzy szczęścia

Zaakceptował: sokytsinolop