Wpis z mikrobloga

Niezły numer. Chyba spodobałem się koleżance mojego kuzyna, który z pewnych prywatnych powodów wraz ze swoją matką czyli moją ciotką mieszkają u nas od 2 lat. Dziewczyna ma dopiero 16 lat (jest z rocznika 2006) 3 tygodnie temu była wraz z drugą koleżanką u kuzyna bo robili jakąś prezentacje. Weszła mi do pokoju bo chciala, żebym zresetował ruter bo coś WiFi nawalało. Mieszkam na wiosce i czasem mamy problem z internetem bo dwa razy na dzień się rozłącza bez powodu i trzeba zresetować . No i tak zaczęliśmy sobie gadać. Poprosiłem ją o Facebook, w sumie nawet spodobała mi się bo bardzo miła, sympatyczna i nawet całkiem ładna, ale nie wierzyłem że coś z tego może być bo taka młoda . Dała mi facebooka. Później napisała do mnie "co tam" no i tak sobie pisaliśmy przez kilkanaście dni. Przedwczoraj nagle wypaliła, że zbyt dużo siedzi ostatnio w domu i chciałaby gdzieś wyjść a nie ma z kim teraz bo każdy nie ma czasu a skoro fajnie nam się rozmawia to jeżeli bym chciał to moglibyśmy raze wyjść i złożyć się na pizze. Nie spodziewałem się takiej propozycji. Dziewczyna jest urocza. Jednak na razie odmówiłem bo wiem, że nic z tego nie będzie przez dużą różnicę wiekową. Nie mialem nigdy dziewczyny. Gadałem coś przez chwilę z kuzynem o niej. On coś twierdzi że ona myśli że ja mam gdzieś że 21 lat więc 5 lat różnicy xd. Najlepsze jest to, że ja mam już 27 lat (jestem z rocznika 1995) tyle że wyglądam młodo, bardziej na chłopaka niż mężczyznę Gdzieś na okolo 4-5 lat młodszego. Sporo ludzi myśli ze mam gdzieś ze 21-22 lata. xd Więc nie próbuje bo pewnie jak się dowie że mam 27 lat to urwie kontakt, ale naprawdę jest to super uczucie wzbudzać takie zainteresowanie u takiej młodej pannicy. Żałuję że z wyglądu wyrobiłem się dopiero jak osiągnąłem 24 rok życia bo mając 20-21 lat to miałem jeszcze widoczny trądzik na twarzy i w ogóle wyglądałem jakoś gorzej niż obecnie.
#prokuratorboners
  • 22
@cirilla1989: przecież napisałem że kolezanka z klasy mojego kuzyna. Bait nie. Po prostu wyglądam gdzieś na 21 latka więc to chyba nie dziwne że 16 latka mogła zwrócić na mnie uwagę?
@darek-jg: raczej nie. Wiem, że mnie potem odrzuci jak dowie się ile mam naprawdę lat. Nie wierzę w to że jakaś 16 latka może zainteresować się 27 latkiem. Ona myśli że mam gdzieś ze 20 lub 21 lat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Edenes: ja #!$%@?. Ale co masz do stracenia? Idź z nią. Moja szwagierka która ma 31 lat ma męża ponad 10 lat starszego i układa im się spoko
@visca: jest kilka powodów : 1. Pewnie mnie oleje jak się dowie że mam 27 lat już (jestem z rocznika 1995) ona tez na samym początku stycznia miała urodziny, ma 16 lat więc to równo 11 lat różnicy. To będzie zbyt sporo dla takiej dziewczyny Wyglądam młodo bo na około 4-5 lat młodszego więc zdarzało sie, ze czasem jakas nastka na mnie spojrzała. 4 lata temu jak miałem 23 lata to
@kiedysbedetuplatynka: fajna z niej jest dziewczyna, ale stresuje się przy niej i trochę jakby boję się jej więc nie wiem. Nie miałem nigdy dziewczyny i może dlatego. Przyznam się do wieku oczywiście. Na razie nie pytała więc nie rozmawialosmy o tym.
@Edenes: Nie napalaj sie za bardzo, bo tak jak już mowisz, jest rozsadna szansa, że wiek ja zniecheci - ale probuj ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: To co piszesz tam wyzej troche brzmi tak jakbys szukał powodu, żeby nawet nie sprobowac, bo sie boisz odrzucenia. Nie krytykuje, bo sam tak robie xD ale warto byc swiadomym, że sie wyciaga powody z
@kiedysbedetuplatynka: podsluchalem dzisiaj rozmowę kuzyna z moją ciotką bo akurat na ten temat chwilę rozmawiali. Oni są negatywnie nastawieni do tego z powodu różnicy wieku a kuzyn domyślił się, że się jej spodobałem bo ona dopytywała mnie ponoć o mnie. Jemu się to nie podoba i ciotce też nie. Moja matka patrzy na to normalnie. Ojca nie mam. Ponoc kuzyn sam powiedział ile mam już lat. Niestety nie wiem kiedy. Z
Ogólnie to ja tam nie wierzę, że są dziewczyny w wieku 16 czy 18 lat które byłyby zainteresowane kimś kto jest starszy od nich o 8 czy 11 lat i stąd mam takie podejście


@Edenes: Czemu? Zdecydowanie są, choć to też na pewno znaczna mniejszosc. Próbuj i tyle, nie masz nic do stracenia ( ͜͡ʖ ͡€)
@Edenes: Za dużo tu wnikasz i kombinujesz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: i znowu - nie krytkuje, bo sam tak robie, ale no... xD O kant dupy rozbic te wszystkie rozwazania co ciotka co ktośtam, sprobuj sie z nia umowic, zobaczysz czy chce czy nie i tyle
@Kamik-wawa: @aspire1: nie zależy mi na współżycia z nią.Ona jest bardzo młoda i to szanuje. Szczerze to chciałbym otoczyć taka dziewczynę prawdziwą miłością, uwielbieniem, troską i opieką. Przekazać jej swoje doświadczenie, ale też w żaden sposób niczego jej nie narzucać tylko słuchać tego czego chce i spełniać jej marzenia. Piszę to całkowicie serio. Nigdy nie miałem dziewczyny. Fajnie byłoby się poświęcić dla takiej która jest tego naprawdę warta. Tak po