Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od tygodnia odwyku dopaminowym. Jest to ciekawe o tyle, że mogę poznać mroczne zakamarki własnego umysłu. Lepiej poznać siebie. Zrozumieć co poszło nie tak. Dostrzec szczegóły, których nie zauważałem przez całe swoje, stosunkowo krótkie jeszcze, życie. Czasami jest to wprost niezwykłe. Właśnie przypomniałem sobie coś przez co poczułem się upokorzony. Jak podczłowiek. Otóż, w gimnazjum-skądinąd najgorszy okres edukacji, kompletnie bezsensowny i stracony czas dla młodych ludzi, nie wypuszczano wychowanków z budynku podczas zajęć. #!$%@?! Nie były to 5-letnie karaluchy, które mogłyby się roleźć po okolicy w kierunku niewiadomym, tylko normalna młodzież mająca swoją godność. To byli ludzie przecież. Poczułem się jak śmieć :/ Gdzie byli rodzice? Banda zaprogramowanych przestarzałym i wadliwym systemem idiotów. Nie wyłączając jędzy dyrektorki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten czas już za mną, jednak uraz pozostał. Wolność jest wartością nadrzędną i nikt nie powinien jej odbierać. #gimbaza #podbaza #podludzie #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f59b5e99f26e000a5d0380
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt