Wpis z mikrobloga

Teraz będzie wyjątkowo poważnie!
O Olgierdano piszę od ponad pół roku i chyba tylko jedna opinia była pozytywna. Na samym początku uśmiałem się z jego filmu o Meksyku. Jednak gdy tych filmów pojawiły się dziesiątki a później setki miałem już odruchy wymiotne i zacząłem reagować. Uważam, że gość ma psychopatyczną naturę i jest hipokrytą robiącym krzywdę każdemu, kto mu się sprzeciwi lub kogo uzna za wroga. Jednocześnie Oregano nie potrafi znosić podobnych ataków na siebie. Egoista, egocentryk, egotyk... wszystko co zawiera ego pasuje do niego.
Dzięki swoim wpisom zasłużyłem na miano lateksa, bobolaka, pacynki bestii górskiej, bezrobotnego, zasiłkowca itp. itd.
I powiem Wam szczerze, nie żałuję, zrobiłbym to samo, bo ludzi pokroju Łukasza trzeba sprowadzać na ziemię a nie włazić im w zadek.
Tyle w temacie. Zdrówko.
#kononowicz
źródło: comment_1643489018t9ReSXm200mTSx47AxW2df.jpg
  • 2
@WulkanizatorOponMozgowych: Kto normalny angażuję sie tak w pomoc ludziom którzy niejednokronie go wyzywali i mówili ze ma #!$%@?? Sprawy w tym uniwersum zaszły za daleko. Jaki trzeba mieć czerep by przegladac tyle filmow menela w poszukiwaniu nieścisłości bo zarabia na frajerach. I bardzo dobrze. Szanuje za cos takiego.