Wpis z mikrobloga

Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębienie to brawo. Takich mocnych objawów gorączkowych/osłabienia nie pamiętam w swoim życiu, a mam prawie 30 lat. Od 4 dni nie odpuszcza pomimo 2 dawek szczepionki. Walcie się na ryj ci co tak mówią - ignoranci. Tfu. #koronawirus #zdrowie #medycyna
Pobierz wolemyszki - Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębi...
źródło: comment_1643445613HFBHy9B79coHJxL1yCxFcI.jpg
  • 251
@wolemyszki: typ dostał gorączki i gównoburze robi xD Koronawirus to nic innego jak grypa, też inni przechodzą ją ciężko lub słabo, nawet umierają. Więc kogo interesuje takie #!$%@? jak twoje xD
Od 4 dni nie odpuszcza pomimo 2 dawek szczepionki.


@wolemyszki: nie wiem czemu ale moi nieszczepieni znajomi którzy przechodzili covida mówili o lżejszych objawach niż zaszczepieni po szczepionce ¯\(ツ)_/¯

Choć sam pamiętam tylko jedną taką akcję gdzie brakowało mi powietrza, gdzie miałem na zmianę gorączkę i obniżoną temperaturę i cała klatka piersiowa mnie bolała. Nie chcieli mnie wtedy badać pod kątem sars-cov2 a lekarzowi wystarczyło osłuchanie do wypisania leków ¯\
@wolemyszki: u mnie obecnie szwagier szczepiony 2 dawki, jeden dzień rozwolnienia, 2 dni gorączki kichanie, katar i ogólne osłabienie, po 4 dniach żadnych widocznych objawow, moja siostra i ich syn nie szczepieni, nawet nosem nie pociągnęli ani razu... Ostatnio to już kolejny przypadek wśród znajomych że zaszczepiony na objawy a nie zaszczepieni żadnych... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krupier problemem z twoim poglądem jest hipokryzja. Nie wierzysz ekspertom bo się (według ciebie) mylili, ale wszystkie wrzucone przez ciebie obrazki nie są w żaden sposób zweryfikowane i wierzysz im.

Polecam czytanie badań naukowych zamiast słuchania losowych autorytetów, one muszą być ocenione przed publikacją, w przeciwieństwie do dowolnej wypowiedzi naukowca.
@wolemyszki: jak ktoś gada że szczepionki nic nie dają to nie słuchaj. Mają określoną skuteczność i wiąże się to z prawdopodobieństwem. Równie dobrze mogę teraz powiedzieć że gdyby nie szczepienie to respirator i śmierć. A jak byś umarł to już byś się swoją opinią nie podzielił.
śmieją się tylko Ci którzy nie odczuli negatywnie choroby albo nikt z ich bliskiej rodziny nie miał kontaktu z wirusem


@Szynk44: Tja. Po 2 latach kontakt z wirusem miała już cała rodzina a znaczna część wyniosła z weselicha w sezonie grypowym, które było na dzień przed całkowitym zakazem wesel XD Były przeziębienia i cięższe stany ale obecnie jak słysze, że ktoś młodszy jest rozłożony przez koronkę to przypadki szczepione ( ͡
@wolemyszki wychodzi na to, że gdybyś się nie zaszczepił to byś wykorkował. Ja zachorowałem bardzo szybko nie zdążyłem się zaszczepić na szczęście przeszedłem bezobjawowo prawie. I tak jestem 3 dawki w plecy...